Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Навън вали сняг ,а аз съм с летни гуми...

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Навън вали сняг ,а аз съм с летни гуми...

    Здравейте ,колеги...Тази година за пръв път ,зимата ме изненада и мен... Интересното е ,че днес ,като видях ,че вали сняг ,едва тогава се сетих ,че съм още с летни гуми... А най-гадното е ,че имам четири чисто нови ,които само чакат да влязат в действие ,но май ще чакам да спре да вали ,за да ги сменя...Интересно ми е дали има още изненадани от зимата ,като мен?ПП:Като се замисля ,много хора карат с летни гуми ,при сняг ,но на мен някак ми е некомфортно...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    #2
    Има, има - ей сега колежката от отдела ми точно това се оплакваше - че мъжа й не бил сварил да й сложи зимните гуми на нейната колаи се чудеше как ще с прибере.Иначе аз съм подготвен от Октмоври!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      сняг

      Честит първи сняг,колеги.Безаварийна зима Ви пожелавам и внимавайте,че на леда нямаме право на грешка.
      Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

      Коментар


        #4
        Така, както си тръгнал вземи провери дали имаш и спирачки! :D А сега ще се подхване ежегодишната тема има ли смисъл от зимни гуми Аз съм шофьор от 17 години и зимата трудно би ме изненадала!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Навън вали сняг, колата ми е с 4 нови зимни гуми, но е в гаража, защото вчера я мих и не искам да се изцапа :D .
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Честит първи сняг и от мен.Безаварийно пътуване пожелавам на всички

            Коментар


              #7
              Аз по принцип не се изненадвам, че през зимата вали сняг. На този етап смятам, че и колата ми е подготвена - в момента е с всесезони гуми, които й сложих към края на лятото, но имам и комплект чисто зимни, които чакат да им дойде ред. Откъм течности също е заредена, само акумулаторът ми още е под въпрос след случката миналата седмица, но след малко ще го проверя и него, а имам и зарядно за в краен случай, така че, общо взето, колата не я мисля, защото си е на сухо в гаража...
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                #8
                Дам, има доста изнанедани предполагам, аз съм със зимни но доста поизносени Тъкмо чахам да дойде сряда да ида на битака в Пазарджик за гуми и се надявах да не завали до тогава но уви, не се сдържа и заваля.Ти пак си по добре че имаш нови в гаража , а моите са още в продавача дано има хубави оферти тая сряда, иначе и тук във форумът намерих но са далечко от Пз.
                ----------------------------------------------------------------------------
                Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
                ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
                ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

                Коментар


                  #9
                  Тъкмо и аз се чудех да отивам ли да въртя гумите че съм с летни!
                  Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

                  Коментар


                    #10
                    Миналата година сложих зимните в началото на Октомври и бях изненадан от топлото време.Тази година реших да изчакам края на Октомври и пак ме изненадаха високите температури. Дори през Ноември ходих в София на една работна сесия с автобеса, защото температурите бяха над 20 градуса и се опасявах, че ще ги опека.Днес навсякъде вали сняг, а при нас е слънчево!
                    Няма начин да няма начин!

                    Коментар


                      #11
                      Миналата зима колата беше с 4 чисто нови зимни гуми ТИГАР.Карах с тях лятото и сега зимата ги завъртях.
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #12
                        Аз съм си с вездесъщите всесезонни гуми. Предвид, че и зимата във Варна е снежна максимум 2 седмици - не виждам смисъл от чисто снежни гуми...
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          Аз и тази зима съм късметлия. Точно преди 3 дни смених гумите. На другите честит сняг

                          Коментар


                            #14
                            Shadowandust написа:
                            Тъкмо и аз се чудех да отивам ли да въртя гумите че съм с летни!
                            Отивай... а после ще четем, кой как си намерил ударена колата пред блока... :D
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              От към гуми не ме изненада, но забравих да подменя течността за чистачки и днес е замръзнала. Поне днес го установих де.

                              Коментар

                              Working...
                              X