Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко заплати ви струва колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    жтд

    през 2006 31 сегашни минимални заплати

    Коментар


      #32
      Моята е точно 53 заплати и 40 лева.
      "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
      Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

      Коментар


        #33
        8 заплати и малко

        Коментар


          #34
          Една заплата ми струва колата. Интересното е, че за осемте й гуми дадох още толкова.

          Коментар


            #35
            Моята ми струваше преди 4 години 4 заплати.В момента не струва нищо.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #36
              Чета тук и се чудя или карате некви таратайки или работите в парламента. Какви са тези коли за една заплата?

              Коментар


                #37
                От кога не съм влизал във форума, все не ми остава никакво време. И сега влизам и тази тема ми хвана окото Колата миналата година ми струваше 2.5 чисти заплати. Нещо не ми се карат скъпи коли в тази лудница в София...
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #38
                  gituli написа:
                  Чета тук и се чудя или карате некви таратайки или работите в парламента. Какви са тези коли за една заплата?
                  Ееее те и тези в парламента карат автомобили за по няколко заплати, пък били те и депутатски
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #39
                    Преди 2г Мареята ми струваше 3 заплати,а колата на жена ми 24.....по дяволите май съм прецакан......
                    1234567890

                    Коментар


                      #40
                      Изкушавам се в тази тема да споделя един виц. Подхожда точно тук:Магистрала, разлято петно масло.По пътя се движи Мерцедес. Машината нагазва петното, занася се и буууум в мантинелата.Излязъл от колата баровец, почесал се зад врата и казал: - Хайде, майната му, добре, че съм жив и здрав. Ще поработя една година - ще си купя нов.В същия момент едно Порше също нагазило в маслото и бууум в мантинелата.Излязъл от колата друг баровец и казал: - Майната му ще поработя 3-4 месеца и ще си купя ново Порше.Задал се и шейх с поръчков Ролс . Същата история...буууум в мантинелата. Шейха казал: - Хайде да съм жив и здрав. Утре вече ще съм заработил нов.Следващата жертва бил сиромах с трабант. И той завалията - бууум в Мантинелата. Излязал от колата и невярващо изрекъл: _ Не може да е истина. Цял живот съм работил и съм си купил тази кола. Не ми остана живот, не мога да си позволя нов трабантТогава баровците и шейха му отговорили тържествуващо: - Абе човек!!! Купува ли се толкова скъпа кола ????ПС: По темата: Бравата я взех преди 28 месеца. Струваше ми един страничен и малко очакван доход. Купих я прибързано, лесно и безразлично. За да я "опитомя" ми трябваха две мои заплати.
                      A17DTС/S
                      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                      Коментар


                        #41
                        biker_81 написа:
                        Явно получаваш добра заплата.Ако заплатата ти е 600 лв много ми е интересно каква читава кола ще купиш с една заплата че даже и с две.Моята мареа като я купувах преди 3 години ми струваше 9 заплати.Сега я оценявам на 3 .
                        Има разлика между заплата и доход.При мен две работи+"частно"когато има и др.В момента: Форд ескорт АГУ,закупен 02.2010г.-1450лв-около17х.км.Пасат В3-дизел закупен 03.2009г.-1800лв-около 70х.км.И двете не са ми създавали особено проблеми за годините и пробега си.

                        Коментар


                          #42
                          13.3 заплати ми струваше колата

                          Коментар


                            #43
                            Аз миналата седмица си купих едно BMW E36 318i-93ти набор за 7 надника Сега ми се върти в главата една идея да му слагам един шестак-M50 или M52.
                            SEAT Leon Cupra 300
                            Triumph Street Triple 765 R

                            Коментар


                              #44
                              gituli написа:
                              Чета тук и се чудя или карате некви таратайки или работите в парламента. Какви са тези коли за една заплата?
                              Аз по скоро се чудя на хората дето получават малко но дават дохода си за 2-3 години за една кола.И след това им побеляват косите от страх да не и стане нещо и нощем излизат на балкона да проверяват да не са я открадналиСтранен манталитет имаме българите, но като гледам повечето мнения в темата почваме да се научаваме.Аз и да я смачкам моята ще се поядосвам една вечер и след 2-3 дни ще си купя друга кола.Не че не ми се кара джип BMW примерно, но поне с Бравото се чувствам щастлив че не го мисля какво ще му се случи.
                              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                              FIAT БРАВО 1.2 16v
                              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                              Коментар


                                #45
                                Re: Колко заплати ви струва колата

                                infineon написа:
                                Преди малко си говорихме с един приятел дето се оплакваше че колата му струвала колкото заплатата за 1 година.Моята кола пък струва малко повече от 1 месечна заплата.Кажете как е при вас.Без да обсъждаме каква е колата и колко получаваме.
                                Моята кола когато я купих или сега спрямо заплатата? Някакси ти е интересна темата, но въпреки че си написал "без да обсъждаме каква е колата и колко получаваме", много интересно ми стана за колко пари си купил Бравото. Тайна ли е?

                                Коментар

                                Working...
                                X