Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за XBOX 360 - Kinect ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз имам.Как е сега хакването ?Щото последно като имах екс кашон, се наложи да си поръчвам чип, с който да го флашна, ама докато го запоя у нас без станция за горещ въздух, проклинах цялата рода на Гейтс
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      emzo написа:
      Аз имам.Как е сега хакването ?Щото последно като имах екс кашон, се наложи да си поръчвам чип, с който да го флашна, ама докато го запоя у нас без станция за горещ въздух, проклинах цялата рода на Гейтс
      няма нужда от чип ,софтуерно е всичко ,2 месеца не можеше да се играят най новите игри дето излезнаха ,но вече всичко е ок .
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #18
        emzo написа:
        Аз имам.Как е сега хакването ?Щото последно като имах екс кашон, се наложи да си поръчвам чип, с който да го флашна, ама докато го запоя у нас без станция за горещ въздух, проклинах цялата рода на Гейтс
        Kinect ли бе Емо ?
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #19
          Не, имах преди време обикновен екс кашон, изкарвах си някой лев на млади години, като ги хаквах
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            Почти винаги се купува по-скъпото - демек ще е по-добро 250гб си вземи - иначе ще трябва да записваш игрите на дискове и да игреш от диска и да ти бучи като чете.А иначе влизаш в форума на дата бг игри и горе има важна тема всичко за бок-са.Кайни и още едно момче дето ги хаква са така най-запознати.Там си виж за бан вълните какво трябва да правиш - и май слима още не са го хакнали!!Оферта си е конзолата , ама тия от ексбокс-а 1во по-скъпи игри , 2ро се плаща за лайв и си идва дебело деба - за единия кеф.Ама всички заради тая америка блъска за плейстейшъна и бок-са..Почти всички игри за пц вече са портнати от конзолите.Аз си купих калл оф дюти - блек опс-а за пц ,ами яко неоптимизирана игра , но какво да се очаква като от има 3 милиона продадени игри за бокс и само 300хиляди за пц.
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #21
              Купих го. Демото ми го направиха в Мултирама, но никой не успя да ме убеди да го закупя...Убедиха ме едни момчета и момичета от магазини Зора. Днес в неделя почти целия персонал ( нямаха много клиенти ) ме "обучава" и играха с мен. Всички признаха, че при първа възможност играели, като "обучавали" и с нетърпение чакали такива, като мен. Реших точно от тези момчета и момичета да напазаря. :D Купих XBOX 250 ГБ-Kinect...Е, хора - няма млади, няма стари. Най-доволна остана щерка ми ( не по-малко от мен и майка и) . До преди малко играхме двамата - чувствам се гроги. Нищо преувеличено няма от представянето на играта. Нещо невероятно е. Фитнес не ми трЕбва, а щерка ми се умопомрачи от новия свят, който се разкри пред нея. Утре нагазвам и в дебрите на Нета, чрез XBOX Live. В лайфа мога да дърпам Демо игри, да споделям видео, да споделям филми. Безплатно е, но мисля, че вече съм си платил предварително. ...
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #22
                emzo написа:
                Аз имам.Как е сега хакването ?Щото последно като имах екс кашон, се наложи да си поръчвам чип, с който да го флашна, ама докато го запоя у нас без станция за горещ въздух, проклинах цялата рода на Гейтс
                А аз се чудех защо в цяля СЗ няма човек да свърши работата по ремонт на едно дъно... Чипове успешно и безпроблемно се сменят само с IR станция. С горещия въздух прецакваш и тях и всичко останало... Та дори поялник е по-добре...@ntodorov: Като осигуриш някоя джогинг игра - свирни да докарам жената да подруса морна трътка Честито и за здраве да се кефите!
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #23
                  Факт ! И с поялник става ама много нерви Нещо и аз клъвнах по тоз Кинект, особено ако има някаква кардио игричка
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #24
                    emzo написа:
                    Факт ! И с поялник става ама много нерви Нещо и аз клъвнах по тоз Кинект, особено ако има някаква кардио игричка
                    Emzo, всичко има. Аз ще си поръчвам EA Sports Active 2. Тази игра има над 70 упражнения ( кардио). В играта има "монитор", който се слага на една от ръцете и можеш да следиш пулса си на екрана. Ще получаваш инфо за тренировката и съвети, ако се налага....Въпреки това в този момент ( 12 часа след, като играх за сефте ) имам мускулна треска в областта на седалище, четириглав бедрен мускул и рамената. Днес се чувствам в кондиция, като след фитнес :D ( зарязал съм го от 2-3 години поради наличие на много странични ангажименти). За щерката ще купувам Dance Evolution. Иначе съм с играта в комплекта: "Приключения"...и без всички гореописани игри движенията и натоварванията си ги има във вид на скачане, приклякване, повдигане и изместване тежестта на тялото...С щерката ляхме пот на отворен прозорец :D
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #25
                      Тодоров, защо така бре, адски ме зариби, след като изчетох темата, Като гледам май новата спалня ще почака Сега остава да изчакам да изпишат жена ми и малчугана от болницата и да я карам в Зора-та за нова конзола, че и без това PS2-то взе да ни писва

                      Коментар


                        #26
                        еее благородно ти завиждам ,моя кинетик още го чакам писна ми от тия доставки от щатите вече
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #27
                          mnpenchev написа:
                          Тодоров, защо така бре, адски ме зариби, след като изчетох темата, Като гледам май новата спалня ще почака Сега остава да изчакам да изпишат жена ми и малчугана от болницата и да я карам в Зора-та за нова конзола, че и без това PS2-то взе да ни писва
                          A-aaa, спалнята не я отлагай. Иначе ако имаш път към Зора - помоли пичовете да ти направят демо. Те винаги са готови...Впрочем 250 ГБ го имаше само там и в Мултирама. Истината е, че никой от консултантите в Техномаркет и Полис не знаеха какво продават.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар

                          Working...
                          X