Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за XBOX 360 - Kinect ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за XBOX 360 - Kinect ?

    Хора, лаик съм на тема конзоли. Решили сме да направим подарък за коледните празници на щерката. Исках да е нещо, което да я забавлява и в същото време да я тренира и "движи". Бях чувал за конзолите на Нинтендо (Wii) и тръгнах днес да оглеждам и да събирам мнения от продавачи и консултанти...докато днес не ми "препоръчаха" ( какво препоръчаха направо онемях сам ) тази конзола на XBOX 360 - Kinect. Ами нещо невиждано и нечувано за мен. Сензор ти "улавя" тялото и те вкарва в играта и ако трябва бягаш, скачаш...абе лудница. Намерих това:http://www.youtube.com/watch?v=p2qlHoxPioMИнтересуват ме мнения на хора запознати в детайли с това чудо. Иначе вътрешното ми чувство е, че тази конзола си заслужава парите. Играта е нова. Излязла е тази година на пазара.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    #2
    Въъъъъъъъъъх, това ако не е сай фай ... нямам думи.Иначе виж кво има в арената:http://arenabg.com/details.php?id=74...?v=zYGuFsYDbQQ
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Ееа си мамата ... т’ва чак мене ме шашна ... Чок пара е т’ва животно ? Напрао ме разби :D
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #4
        Kinect - http://plesio.bg/xbox-360-c-69980953...p-284751.htmlA ako нямаш xbox - http://plesio.bg/xbox360-kinect-c-69...-p-284662.html
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Tова, което днес видях беше това:http://plesio.bg/xbox360-kinect-c-69...84663.htmlНа същата цена...и ако ви кажа какво ми каза продавача:"След месец НА ми кажи ако не си вземеш 3D" Отговорих му, че нищо не знам за тези конзоли и, че я купувам за щерката, а той:" Абе човек, няма щерка, няма мерка - който превари - той ще е." - останах озадачен, но определено има гъдел. Иначе трудно бих дал 6-700 лева за таквоЗ чудо. :D ...
          A17DTС/S
          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

          Коментар


            #6
            Аз не разбрах ... кво т’ва 3D ? Ама ми е странно ... като има тичане в тая игра ... и пътечка ли тряя да си купя ?
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              #7
              Ми на място не можеш ли да бягаш ?
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Ichkin написа:
                Аз не разбрах ... кво т’ва 3D ? Ама ми е странно ... като има тичане в тая игра ... и пътечка ли тряя да си купя ?
                За 3D ? - Иде реч за ТВ... Що се касае за пътечките - те са аксесоари на минали игри. Тука не ти трЕбва нищо. "Машинката" те сканира и отчита със сензор твоите движения, като ги внедрява в играта. Туй то... И в Бургас не са запознати консултантите, но ми обещаха, че от тази седмица ще демонстрират играта. Коледа наближава, а аз съм "зареден на 80% за туй чудо. Трябва само да пипна, да видя, да се дозаредя и отнасям конзолата, като куцо пиле домат. :D Щерка ми така и не може да схване за какво иде реч, а майка и гледа скептично и не може да си обясни как аджеба се случват нещата.:D ПС: Снощи, като ме "запознаваха" с тази конзола един пич се отказа от покупката на нов лаптоп и реши, че стария ще му върши още работа, но се наточи зверски на BOX - а и би трябвало вече да го е отнесъл. :D
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #9
                  Проучи как стои въпроса с хакването, че ще каталясаш ако трябва да купуваш ОРИ игри.Имаше или в Бургас или във Варна хакерче
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    Няма проблем с хакването ,само трябва да ти го флашне някой хакер, който разбира В софия е 50 кинта и няма проблем всички игри си ги дърпаш и записваш само трябва да си купуваш едни спец.дискове по 7гб забравих им името ,аз си ги взимам от карфур ,че на 10 само 5 се прецакват иначе Kinect си го поръчах от ибей ,ако знаех ,че го има в плесио нямаше още да го чакам надявам се тая седмица да пристигне :D
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      Тогава ще чакам ваш’те мнения :D tomazo даже ще ме викне да го тествам :D
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        #12
                        Ще следя темата с огромен интерес!Отдавна искам конзола, ама това ми сви шайбата.Само да преодолея съпротивата в къщи....
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Yavor написа:
                          Ще следя темата с огромен интерес!Отдавна искам конзола, ама това ми сви шайбата.Само да преодолея съпротивата в къщи....
                          Аз я преодолях. Жена ми е вече по-вдъхновена от мен, а щерката... -уж е за нея, ама всички знаем, че не е баш така... :D
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            #14
                            tomazo написа:
                            Няма проблем с хакването ,само трябва да ти го флашне някой хакер, който разбира В софия е 50 кинта и няма проблем всички игри си ги дърпаш и записваш само трябва да си купуваш едни спец.дискове по 7гб забравих им името ,аз си ги взимам от карфур ,че на 10 само 5 се прецакват иначе Kinect си го поръчах от ибей ,ако знаех ,че го има в плесио нямаше още да го чакам надявам се тая седмица да пристигне :D
                            Колега, лаик съм, но съм решил - купувам. Да взимам ли конзолата с памет 250 ГБ или тази с 4 ГБ ? Тази памет кога и как се използва от тази машинка ? Мога ли допълнително да си купя твърд диск ? Дай ми повече инфо, но имай предвид, че съм марсианец на тази тема. :D
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #15
                              Е то добре ,че е брат ми на мен ,аз съм играл на нинтендо като малък ,а СЕГА-та беше върха на сладоледа . Моята конзола е 160Гб хард диска , това 4-ри ми се вижда малко ,още повече ,че ще сте 3-ма ,което ще рече 3 различни профила , а тя всички профили си ги помни на харда ,там която сейваш и т.н. Все пак има игри,които съм играл със седмици .To ,че се продават хардискове продават се ама 20ГБ е 130 лева ,още повече ,че можеш да записваш песни филми и т.н. ,та решението е ясно :D Ти преди да я купиш потърси в нета ,къде във Варна може да ти я флашнат ,и почвай да сваляш игри от Арена и такива дискове ще ти трябват : DVD+R DL double layer ,Maxell е като марка препоръчвам ,че дава най малко брак .Общо взето ако имаш въпроси питай .
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X