Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

искам съвет за неограничен интернет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    u_bo написа:
    - Макстелеком - ако си свикнал на нормален нет - от техния ще получиш нервно разстройство /лични вчептления /- Глобул - без впечатления, но колега - добре е да се обосноваваш като ги казваш тези твърдения- Мтел - позната ли ти е фразата ’ Става, ама за друго’ / !!! черпя бира този , който пръв каже откъде е този цитат !! /- Виваком - ужасна им е поддръжката на клиенти/ вчепетления от други техни’услуги’ -- затова ги избягвам
    Предполагам че си прав.Дай друга алтернатива за мобилен интернет на авторката на темата?WiMax операторите може и да не са най-добрия интернет, но при сравнение с мобилните оператори (с всички!), са на светлинни години напред.

    Коментар


      #32
      Immortal написа:
      Предполагам че си прав.Дай друга алтернатива за мобилен интернет на авторката на темата?WiMax операторите може и да не са най-добрия интернет, но при сравнение с мобилните оператори (с всички!), са на светлинни години напред.
      за уаймакс - предполагам, че не си ползвал и затова имаш толкова високо мнение за тях - просто нета си е същия като на моб.оператори в частта със скоростта. В някои места е доста добър, но на други места е много лош. Да се има предвид, че ако пред прозореца има друга сграда или си в приземен етаж , тогава доста зле стоят нещата.Колежката просто трябва да избере ’най-малкото зло’, а не да търси най-доброто

      Коментар


        #33
        Колежката толкова се омота, че да не ви разправям Ники снощи чете и нещо взе да ми разправя, викам ооооооо брат решавай си.Благодаря на всички за мненията Как да не го обича човек този форум :*
        Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
        AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

        Коментар


          #34
          Аз ползвам от около половин година нет на Виваком - 750мб за 10лв/месец(прИмоция, защото ползвам на едно място "адсл"). Не ме интересува включените мб, тъй като общо взето седи като резервен вариант. Когато съм в колата се "закача" веднага, но ако съм в къщата или в блока, трябва да се местя максимално близко до прозореца...Иначе в момента има промоция на Лооп, който има карта на Лооп, може да си вземе "неогр нет" за 12.45лв, което според мен е много добра оферта. Ако не бях "заробен" с още половин година към виваком, бих минал на Лооп.

          Коментар


            #35
            Тъй като след 2 дена ми свършва договорът с Виваком, сега съм пред дилема кой доставчик да избера. А дилемата се създаде от тази тема, защото досегашното инфо беше, че, освен Виваком, може да се ползва услугата на само един кабелен оператор. Тъкмо бях видял реклама на Макстелеком за 20 лв на месец за скорост 8 Мб и попаднах на тази тема. А в нея един ги хвали, друг казва, че за нищо не стават. Така че, ако някой, който ползва и има конкретно впечатление от тях, има какво да каже, нека да сподели.В София съм, но в покрайнините. На сайта на Макстелеком моят район е в покритието. Има ли как да разбера какъв ще е сигналът от моя адрес, преди да сключвам договор? А дали връзката ше е стабилна през цялото време? Иначе скоростта е добра (в момента съм на по-ниска към Виваком, но мен ме задоволява напълно), а мобилността на услугата е голямо предимство.

            Коментар


              #36
              Звънни им и им кажи пред каква дилема си. Предполагам, че няма да ти откажат тестов акаунт за няколко дена. Устройство все ще имат налично тестово.
              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
              www.cyxap.com

              Коментар


                #37
                cheruna написа:
                Тъй като след 2 дена ми свършва договорът с Виваком, сега съм пред дилема кой доставчик да избера. А дилемата се създаде от тази тема, защото досегашното инфо беше, че, освен Виваком, може да се ползва услугата на само един кабелен оператор. Тъкмо бях видял реклама на Макстелеком за 20 лв на месец за скорост 8 Мб и попаднах на тази тема. А в нея един ги хвали, друг казва, че за нищо не стават. Така че, ако някой, който ползва и има конкретно впечатление от тях, има какво да каже, нека да сподели.В София съм, но в покрайнините. На сайта на Макстелеком моят район е в покритието. Има ли как да разбера какъв ще е сигналът от моя адрес, преди да сключвам договор? А дали връзката ше е стабилна през цялото време? Иначе скоростта е добра (в момента съм на по-ниска към Виваком, но мен ме задоволява напълно), а мобилността на услугата е голямо предимство.
                Не го гледай покритието от картата, не отговаря точно на истината, имай предвид че ако си взел тестово и го върнеш ти взимат 20 лева ако си го активирал.Обаче не става да точиш постоянно торенти през него.Ето как е реално скороста:
                Прикачени файлове
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #38
                  infineon написа:
                  ...
                  Много добра идея за теста, ще питам. Не знаех, че има възможност за тестово ползване за няколко дена.Какво означава постоянно точене на торенти? Свалям от време на време по нещо, основно ми трябва за сърфиране, скайп и др. подобни.А относно скоростите- в момента съм с по-ниски скорости от показаните на скрийна, а съм напълно доволен. Ако са такива-много добре за мен. Само да е стабилна връзката, а не да се разпада често.

                  Коментар

                  Working...
                  X