Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топ сигнатура [подпис]

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Топ сигнатура [подпис]

    Коя сигнатура [подпис] ви е направила най-силно впечатление. Или ви прави в момента.Аз гласувам за еle, тя е моя фаворит за настоящия момент:
    в английския форум задаваш въпрос, отговарятв руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещов българския форум, като зададеш въпрос, всички започват да ти обясняват колко си прост
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    #2
    От кога и е тая сигнатура, щото преди около 2-3 месеца аз го написах в спам темата
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Нямам представа откога, скоро я забелязах и се зарадвах на фразата.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #4
        emzo написа:
        От кога и е тая сигнатура, щото преди около 2-3 месеца аз го написах в спам темата
        От доста отдавна й е, със сигурност повече от 2-3 месеца. А и тук говорим за подпис, а не кой какво написал Аз лично съм запомнил един подпис от преди години още, който леко прилича на подписа на Малоне, ама не е същия:"Аз не съм безполезен. Мога да бъда ползван като лош пример."За съжаление не си спомням на кой беше този подпис и дали човека още пише тук.От актуалните:mims: " Някой ден ще карам розова кола, каквото й да ми струва това ! "loki: "... и тя доверчиво сложи крака на раменете му..."donnna: "(В)Земи си я слаба и скромна (и тесна).... нагла, дебела и разхлопана тъй или иначе ше стане! "

        Коментар


          #5
          1. Таралежа е птица упорита, не я ли сриташ не излита.2. Като ми се доработи, легам и чакам да ми мине
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            #6
            fihi написа:
            Таралежа е птица упорита, не я ли сриташ не излита.
            Това, ако не се лъжа, беше на niki_sixx ?

            Коментар


              #7
              Подписът, който аз запомних:
              veni224 написа:
              Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

              Коментар


                #8
                Аз пък съм запомнила следното : " Не е важно колко коня имаш под капака, а какво магаре зад волана ", но нямам никва идея на кой беше.Ама и моя подпис си помня и харесвам ... Мечтите и желанията са точно за това - да се стремим към тях и да ги постигаме, да имаме стимул и да ни бъде интересен живота
                Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                Коментар


                  #9
                  "п.п. мътната ракия се бистри с белтък !" на колегата Jimi
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    mims написа:
                    ...
                    Като си помисля за розов автомобил и ми изниква мисълта за черен, къдрав сводник.Ама PIMP, негър, не мангал ... :D
                    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                    www.cyxap.com

                    Коментар


                      #11
                      Immortal написа:
                      Аз лично съм запомнил един подпис от преди години още, който леко прилича на подписа на Малоне, ама не е същия:"Аз не съм безполезен. Мога да бъда ползван като лош пример."За съжаление не си спомням на кой беше този подпис и дали човека още пише тук.
                      Мисля, че това е подписа на колегата Exgandi.На мен лично ми допада подписа на Immortal:Безсмъртен съм...засега!И моя си ми харесва.
                      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                      Коментар


                        #12
                        Подписа на donnna кърти мивки(В)Земи си я слаба и скромна (и тесна).... нагла, дебела и разхлопана тъй или иначе ше стане!

                        Коментар


                          #13
                          Нещото,което най-много се разваля в италианските коли е немската електроника BOSCH.
                          Това си го беше сложил колегата емзо преди бая време.
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #14
                            Immortal написа:
                            Аз лично съм запомнил един подпис от преди години още, който леко прилича на подписа на Малоне, ама не е същия:"Аз не съм безполезен. Мога да бъда ползван като лош пример."За съжаление не си спомням на кой беше този подпис и дали човека още пише тук.[/i]
                            Подписа на колегата Esper , но беше на английски - I’m not totally useless, I can be used as a bad example!И на мен ми беше направил впечатление.
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #15
                              "Враговете и приятелите са временно явление ! Интересите са ВЕЧНИ !!!" п.с. една от любимите ми но не се сещам кой я ползваше .
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар

                              Working...
                              X