Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реквием за един Запорожец

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Реквием за един Запорожец

    ее стига , то нищо не е вечно. Все пак запорожеца е ....

    #2
    Много тъжно , каква съдба само
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      За желязо ли отива или ще го глези някой мераклия!? Дано е второто! Жожо Виелицата го заслужава!
      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        DEYAN IYI написа:
        За желязо ли отива или ще го глези някой мераклия!? Дано е второто! Жожо Виелицата го заслужава!
        Ако до понеделник не се намери мераклия е много лошо Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
        Не можеш ли да го скриеш някъде... на вила, в някое село... да си седи и на никой да не пречи...
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          Няма я вече Yellow_Flash_Colorz_PDT_41 . Сбогом Жожо, и както казва Кирчо нека силата да бъде с теб
          А какво стана с него все пак...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Да МРЕ гадината нали не е ФИАТ Не бе само се шегувам и на мен ми беше трудно да се разделя с моята първа кола - много ама наистина много изгнила Лада Самара Погледни от добрата страна след като го увековечат 6те вземе6 някой лев за него
            FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

            Коментар


              #7
              Mitko написа:
              Пое към пещите Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
              Ех, бре Миткоооо.... Не можахте ли да му намерите някой моторджия да го възкреси за нов живот под формата на триколка или поне двигателя му!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                ...Пое към пещите Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
                Хайде, хайде! Преселила се е в един по-добър свят с по-добри пътища. Ще си хвърка там по небесните магистрали, пък ние ще мъчим фиатите тук! Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
                ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #9
                  е да, нали знаете цилиндрите на заската са много корави направени са от висококачествена стомана(братята руснаци не са се скъпили), при това целите, много хора търсят цилиндрови втулки от зас, ама от друга страна нали знете вица за заската и двамата пияни: единия яко фиркан кара заската и тукмо засилва, онзи от навигаторското място "бивш пилот от военната авиация" вика: ти само го вдигни от земята и аз ще го поема нататък :D :D :D :D :D все пак времето им е отдавна в миналото или в музеите по точно
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #10
                    И аз имам един Кадет на 26 години, който е така зле изгнил, че няма смисъл да се прави. 8 години ми служи почти безпроблемно, но сега нещо ми прави магарии и не мога да го стегна така, че поне до вилата да си ходя с него. Пътя е черен, каменист и стръмен не искам фиатката да чанча по такъв път...
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Аз също ще се разделям с Вартбурджинито За щастие имам шанс да убедя нашите да не го даваме на вторични и евентуално да направя нещо от него ... примерно бъги ... с този двутактов 50кс двигател ... От както имаме Фиат Чинкуеченто знам, че вартбурга ще отиде ...

                      Коментар


                        #12
                        kiler_4o написа:
                        Аз също ще се разделям с Вартбурджинито
                        Ами да беше взел ЗАЗ-а на Митко. Едно време им слагаха двигатели от Вартбург - ставаха пушки!
                        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #13
                          Аз сега сериозно се замислям да му махам купето и да му вдигам окачването, после тръби отгоре и стана бъги но се чудя дали ще мога да го направя с помощта само на 1 приятел ...

                          Коментар


                            #14
                            Завиждам ви на ентусиазма! Когато продадох БТР-а(Москвича) дойдоха двама братя с най-строшената ЛАДА която бях виждал някога,закачиха БТР-а с една кука(сигурно са и викали твърд теглич) и го закараха в неизвестна посока.Аз прибрах в джоба 130те лева,въздъхнах облекчено и отидохме с жена ми да "полеем" сделката.И през ум не ми е минавало,че от него може да стане каквото и да е.

                            Коментар

                            Working...
                            X