Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Това е групата във facebook моля присъединете се

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Това е групата във facebook моля присъединете се

    http://www.facebook.com/group.php?gid=311108664890*** НЕ КАРАЙТЕ НА ГАЗ ПРИ ТЕЗИ ЦЕНИ ***Грешен раздел-ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Няма да питам де е "файдата" от таз група,ама ако допишете и ФИАТ ФОРУМ, мога да се включа.
    Прикачени файлове
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      вече съм ви дописъл :D

      Коментар


        #4
        Каква е целта на тази тема? Да направим една голяма група за едно нещо в един сайт? След това какво? Има ли ясна позиция на създателя на групата? Не карайте на газ при тези цени, карайте на бензин и на нафта.

        Коментар


          #5
          Яко, там съм ! Не карам на газ, ама готвя на газ !
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Аз пък спрях да готвя на газ,за да може да си карам колата на газ.Едното компенсира другото. :P П.П Егати темата ...
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              Принко бате ... изкарай си един вентил от бутилката, отгоре едно котлонче ... тамън сега зимата няма да ти трябва хладилник за продуктите ... Ако дойдеш тука в София по задръстванията, отваряш багажника и почваш да правиш бургери ... бая пара ш’ прибереш ...
              Fiat Forum Bulgaria

              Прекаленият светец и богу не е драг !

              Коментар


                #8
                що не добавите и нафтата?Това си е дискриминация.

                Коментар


                  #9
                  Те печките горят малко и 3лв да стане не ги бърка
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    да... много малко

                    Коментар


                      #11
                      Нещо и аз не схващам идеята... Някой ще ми я разясни ли? Може би, като се купуват бензин и нафта се пълнят по-малко джобовете на мародерите?
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Сигурно ще започнат да ни раздават бензин и нафта само и само да не караме на газ.

                        Коментар

                        Working...
                        X