Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Място за паркиране.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    kiro_of_the_day написа:
    Не мога да се съглася обаче с извода, който правиш - провинциалист=необразован и нецивилизован
    Да, прав си, тъпо съм го написал. Не съм обърнал внимание. Естествено, че не съм искал това да кажа.
    Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #47
      zfa159 написа:
      Аз когато си возя инвалидите (имам си цели 3-ма в с-вото) си позволявам да спирам пред гаражи ама за малко време и повечето пъти стоя в колата.Преди време един Опел Тигра пред Лещите София беше спрял на мястото за инвалиди и разбира се нямаше съответната карта (една синя,каквато аз имам) и аз не можах да спра на това място да изчакам майка ми която се прибираше от операция в чужбина и спрях пред самия вход.Тогава дойде един униформен служител и ми каза да си преместя колата защото си имало място за инвалидите и аз му посочих Опел-а като на всеки е ясно че 1.8 16V не е от най-инвалидните и по-важното нямаше карта.огава влезнахме в спор с униформения и едва ли не започнахме да се караме и той ми заяви че не можел да махне колата оттам защото не бил видял кога и кой я е спрял и нямал право.Разбира се аз защото съм устат му казах че не рабзирам как пък мен ме е видял и че и мен не може да махне.Стигна се дотам да викне паяк и да вдигнат моята кола а мен искаха да ме арестуват защото не съм се бил подчинявал представете си.Разбира се сега се съдя с осхраната на летището и в частност главния там (те го смениха вече с друг някакъв) и този моя човек.Ама странното е защо не вдигнаха другата кола,която е в нарушение ами моята....те тва е България какво да ви кажа...
      Защо се съдите ? Какво ше спечелиш? Просто хабене на нерви, и да не съм лош пророк ама ще го загубиш делото. Просто след тези коли бомби които гърмяха по цял свят, на летището забраниха да се спира пред входовете. Освен това смятам че си постъпил и неправилно спрямо полицая. Той предполагам знаеш че изпълнява заповеди. Казали са му да няма коли, и той това и прави. Манталитета на българина е изкривен. Питай майка ти имало ли е коли в чужбина пред летището, и ако полицая там ти каже да преместиш колата ще смееш ли да си "устат" (както ти се изрази). Сменяйте го тоя манталитет бе хора. Вървим към ЕС. Рано или късно ще ни приемат. А ЕС ще натисне нашата полиция та стане като полицията в Европа. Тогава като си свикнал да си устат ще нощуваш през ден в РПУ, ще те масажират с палките (и в европа бият. и то много бият. защото закона стои зад тях. да си чул за осъден полицай за превишаване на правомощията? има .. но сигурно се броят на пръстите на 2 ръце), така че в наш интерес е да се променим.

      Коментар


        #48
        Re: Място за паркиране.

        The_Wicker_Man написа:
        Спомням си преди .. 5-6 години .. на паркинга какви мачлета сме правили. Паркинга празен .. а сега ? ...просто не мога да си го обясня. Българина ли се замогна, какво стана .. не знам... ...Супер се дразня като гледам некви бараки да заемат ценно място за паркиране. Така и така не ги карат .. ако ги върнат за желязо или ги продадът на части .. могат да изкарат и някой друг лев ...
        Хората с "бараките" и преди 5-6 години са били на този паркинг. Собствениците им не са се замогнали, затова явно ги търкат още... Явно ти си сред тия които са се замогнали... Не се чуди защо не намираш място за паркиране!
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #49
          Добре аз съм сългасен да няма коли пред входа ама защо на инвалидното ми място ще седи някакъв идиот който въобще не трябва да е там.И по чужбина го няма това нещо защото съм ходил и то в Италия където е доста голяма цигания и дори там не правят така както тук....просто няма никакъв ред.
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #50
            Re: Място за паркиране.

            Crash73 написа:
            The_Wicker_Man написа:
            Спомням си преди .. 5-6 години .. на паркинга какви мачлета сме правили. Паркинга празен .. а сега ? ...просто не мога да си го обясня. Българина ли се замогна, какво стана .. не знам... ...Супер се дразня като гледам некви бараки да заемат ценно място за паркиране. Така и така не ги карат .. ако ги върнат за желязо или ги продадът на части .. могат да изкарат и някой друг лев ...
            Хората с "бараките" и преди 5-6 години са били на този паркинг. Собствениците им не са се замогнали, затова явно ги търкат още... Явно ти си сред тия които са се замогнали... Не се чуди защо не намираш място за паркиране!
            Като казвам бараки не искам да кажа някакви СОЦ возила, ами общо коли които не се поместват с години и около тях е обрасло с треволяци.

            Коментар

            Working...
            X