Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

НИКУЛДЕН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честито на всички именници носещи това красиво име! Бие камбаната.Празник е, Никулден.Отворени са широко вратите на храма.Пред иконата, Чудотворната на Свети Николавсички смирено молитва отправят.Наш си закрилник и верен застъпникпред Бог и Божието милосърдие,чуваш молитвите святи на майките,виждаш на всички мъките и неволите.Пази ни от болест, в беда ни закриляй,като онези моряци от тебе спасени,нахрани душите ни с твоята благост,подай ръка на гладните и унизените.А ние с чиста обич пак те Благославяме,в храма и в дома си почит ти отдаваме,Бие камбаната! Тебе, Светецо, прославя,свят ден е Никулден за християнската вяра.Честито Бургаааааааааааааааааааааааааааааааас!
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #17
      Хайде честито и от мене на всички именяци :D

      Коментар


        #18
        Благодаря, благодаря И аз честитя на всички адаши, да са живи и здрави !
        Прикачени файлове
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #19
          Честито и от мен на всички с това хубаво име!Няма да изброявам, защото все ще пропусна някой!Весел празник на всички!

          Коментар


            #20
            Честито на всички именници! Да сте живи и здрави!
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              #21
              Честито на всички празнуващи от форума и специално за мъжо, дето си го обичам тоооооооооолкова много
              Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
              AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

              Коментар


                #22
                Честито и от мен! Решихме, че в офиса празнуваме "Ден на търговеца". Направихме си барбекю на двора. Добре, че офиса ми е сред полето... Сложихме на скарата, малко хек, кюфтета, кърначета и крехки пържолки. По две-три колелца лук, чушка, печени филийки и разбира се по 2 чашки червено вино. А, честито на всички имащи и нямащи повод, да празнуват!
                Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #23
                  Да ви е живо и здраво името, именници!
                  FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                  FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                  Коментар


                    #24
                    Честит Никулден на всички именици и бургазлии! Да са здрави и с много късмет!
                    "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                    не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                    Коментар


                      #25
                      Честит Никулден на всички които празнуват!
                      Уважавам тези,които ме уважават!
                      Clube do Marea!

                      Коментар


                        #26
                        Честит имен ден на сина ми :D и на всички,които са именници и бургазлии!!!
                        Fiat Brava 1.6 16v 97г.
                        Citroen C4

                        Коментар


                          #27
                          НИКУЛДЕН

                          Честит Имен Ден на всички съфоромци носещи това име и сходните на него .Аз в залисията се разминах с един Николай и забравих да го поздравя . Сега го издирвам ....
                          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                          Коментар


                            #28
                            ЕВАЛААА за празника е са ше се напоркам кат прасенцеЧЕСТИТО и наздраве
                            КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                            Коментар


                              #29
                              Честито на именяците. Да сте живи и здрави
                              FIAT Marea ex
                              FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                              Коментар


                                #30
                                Честито и от мен!
                                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                                Коментар

                                Working...
                                X