Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за колите ФИАТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за колите ФИАТ

    Хора добри ли са колите Фиат , щото искам да си зема Пунто и някои хора ми казаха че Фиат не са хубави коли и т.н.

    #2
    Колега я гледай колко челяд сме в форума дали не си ги харесваме
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    Коментар


      #3
      Всичко е въпрос на личен вкус, иначе щеше да се произвежда само 1 марка коли!Фиата го вземахме на 5 години и до ден днешен сериозен проблем не е имал.

      Коментар


        #4
        Това не е ли 10-тата подред тема за това...Ако очакваш само да и сипваш бензин - няма как да стане...Ако колата е поддържана няма да имаш особени проблеми.Това са коли втора ръка на по 10 години - предишните собственици определят до голяма степен това, което ще се случва при теб.
        Браво 1.6 16v 1996
        Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

        Коментар


          #5
          Re: Мнения за колите ФИАТ

          reebok1 написа:
          Хора добри ли са колите Фиат , щото искам да си зема Пунто и някои хора ми казаха че Фиат не са хубави коли и т.н.
          виж сегабившата мис Русе не е хубава ако я сравниш с Анджелина Джоли,но бившата мис Русе е СУПЕР КРАСИВА ако я сравниш с Цецка Цачева.така е и с ФИАТ - зависи с коя марка го сравняваш ... а и не забравяй , че Анджелина е МНОООГО по-вредна за финансите от нашта миска

          Коментар


            #6
            Re: Мнения за колите ФИАТ

            reebok1 написа:
            Хора добри ли са колите Фиат , щото искам да си зема Пунто и някои хора ми казаха че Фиат не са хубави коли и т.н.
            Колега, когато става дума за това, дали фиат е добра кола, истинския фиатаджия винаги ще отговори като най-малкото, седмото джудже- "Ае... Стига сте приказвали, угасяйте да си лягаме!"
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7
              Re: Мнения за колите ФИАТ

              u_bo написа:
              reebok1 написа:
              Хора добри ли са колите Фиат , щото искам да си зема Пунто и някои хора ми казаха че Фиат не са хубави коли и т.н.
              виж сегабившата мис Русе не е хубава ако я сравниш с Анджелина Джоли,но бившата мис Русе е СУПЕР КРАСИВА ако я сравниш с Цецка Цачева.така е и с ФИАТ - зависи с коя марка го сравняваш ... а и не забравяй , че Анджелина е МНОООГО по-вредна за финансите от нашта миска
              Не всичко което има две бузи ......... е лице.

              Коментар


                #8
                Re: Мнения за колите ФИАТ

                u_bo написа:
                reebok1 написа:
                Хора добри ли са колите Фиат , щото искам да си зема Пунто и някои хора ми казаха че Фиат не са хубави коли и т.н.усе
                виж сегабившата мис Русе не е хубава ако я сравниш с Анджелина Джоли,но бившата мис Русе е СУПЕР КРАСИВА ако я сравниш с Цецка Цачева.така е и с ФИАТ - зависи с коя марка го сравняваш ... а и не забравяй , че Анджелина е МНОООГО по-вредна за финансите от нашта миска
                Мис Русе ако я видя на живо сигурно 3 дни ще сънувам кошмари ... от Цецка Цачева за сега кошмари нямам ... Иначе по въпроса ... по-добре си земи голф, баце ...
                Fiat Forum Bulgaria

                Прекаленият светец и богу не е драг !

                Коментар


                  #9
                  голфа е колата на новото поколение виж сега аз винаги съм казвал че италиански автомобил никога няма да си взема,но така се стекоха обстоятелствата че си взех бравото и сега казвам че следващата ми кола на 100% ще е фиат.аз съм доволен от марката и съм влюбен в тея 5 наклонени черти все пак има едно НО зависи на какъв екземпляр ще попаднеш както каза колегата по-горе предишния собственик играе главната роля от това дали ще си доволен от колата,ама това важи за всички марки не само за Фиат.
                  Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                  Коментар


                    #10
                    Re: Мнения за колите ФИАТ

                    reebok1 написа:
                    Хора добри ли са колите Фиат , щото искам да си зема Пунто и някои хора ми казаха че Фиат не са хубави коли и т.н.
                    за какво ти е гадна италианска кошница, нищо не струва и си остава вечно твоя. тука всички сме мазохисти и не ги слушай другите какво ти пишат. не ти трябва нито фиат, още по-малко ланча или алфа. по-добре си вземи нещо изпитано, нещо немско - ваген или някое опелче и няма да имаш никакви проблемип.с. сериозно - ако се чудиш дали италианските коли са добри или дали ти харесват, значи наистина не са за тебе
                    Lancia Delta 1.6 i.e.

                    Коментар


                      #11
                      ivailo rachev написа:
                      виж сега аз винаги съм казвал че италиански автомобил никога няма да си взема,но така се стекоха обстоятелствата че си взех бравото и сега казвам че следващата ми кола на 100% ще е фиат.
                      +1 !!!
                      In JTD I believe, in Nm I trust !

                      Коментар


                        #12
                        той човека има право да се чуди заради всички мнения на хората.аз мога да кажа "който не е карал ФИАТ" той казва че са боклуци.това е както всяка кола иска си нейното.Слабо било окачването ми какво да е по нашите пътища.пак казвам доволен съм от колата,вземай и не се чуди
                        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                        Коментар


                          #13
                          ВСЯКА НЕПОДЪРЖАНА КОЛА Е БАРАКА.НО ФИАТКАТА ЛЕГНЕ ЛИ ТИ ВЕДНЪЖ НА СЪРЦЕТО ОТЪРВАНЕ НЯМА...НЕ ВСИЧКО Е ПАРИ ПРИЯТЕЛЮ, НЕ ВСИЧКО Е ПАРИ.....
                          1234567890

                          Коментар


                            #14
                            така е легне ли веднъж край.. аз за това казвам че марката няма да сменя
                            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                            Коментар


                              #15
                              Няма значение каква кола ще си купиш. Най-важното е да ти харесва и с кеф да трошиш пари по нея. Няма автомобил, който да не се чупи, но има автомобили, при които е по-скъпа поддръжката и такива, при които е по-евтина.
                              Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                              Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                              -------------------------------------------------------------

                              Коментар

                              Working...
                              X