Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли смисъл да се купува Bravo HGT или не ? :D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли смисъл да се купува Bravo HGT или не ? :D

    Е какви са ви мненията ?

    #2
    Ако имаш пари за кола с относително висок разход на гориво и по-скъпа поддръжка, като в замяна получаваш единствено приятно ръмжене на двигателя, има. Ако претеглиш плюсовете и минусите, май няма. С такъв двигател, аз бих се оглеждал само за Мареа комби, та поне тези повечко коне да ги впрегнеш да свършат някоя полезна работа понякога. Аз по принцип съм предубеден към двувратите коли, че са направени предимно за добро впечатление, но аз не съм от хората, които се впечатляват в положителен смисъл от тях. В крайна сметка обаче, всичко опира до това, дали на теб ти харесва и за какво ще я ползваш, а не ние какъв акъл ще ти дадем.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      ако нямаш излишни пари за още едно такова браво няма никакъв смисъл ,даже не е и бегачка
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #4
        Няма смисъл.Както си задал въпроса и така ти отговарям.

        Коментар


          #5
          НЕ, е моето мнение!

          Коментар


            #6
            Според мене смисъл има само в детската градина!... ама ако ти е на сърце пък какво, сигурно е гот!

            Fiat Bravo T-Jet 120

            Коментар


              #7
              ако ти сам незнаеш каква кола искаш, тук няма да получиш отговор!
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                #8
                Нито е с голям разход колата, нито е със скъпа подръжка. Митове, митове...Ако колата не се настъпва, Ямбол - Пловдив - градско в Пловдив (около 50 км) - Ямбол - среден разход 8/100 бензин.Подръжката не се различава особено от на останалите Браво.Колата има изключителна динамика, запас от мощност колкото щеш. Да изпреварваш с нея е изключително удоволствие. За 150 лв си слагаш чип, с което подобряваш динамиката в ниските обороти (която на 147 коньовата версия леко куца), мощността скача с около 20 к.с. и така. Сравнявали сме HGT с и без чип и това с чипа взима преднина от 2 коли на километър.Всеки сам си решава какво харесва, но удоволствието от каране на такава кола е несравнимо.Карал съм много и различни коли. Досега единствената, която ме е изкефила повече е Lancia Delta HF Integrale.Преди си бях казал, че няма да си взема никога кола под 100 коня, сега казвам, че няма да си взема никога повече кола под 130 коня, а колкото повече - толкова повече

                Коментар


                  #9
                  BolgAryan написа:
                  ... ама ако ти е на сърце пък какво...!
                  На сърце ми е...

                  Коментар


                    #10
                    Тогава НЕ го слушай!

                    Коментар


                      #11
                      Яд ме е на Fiat, че няма Brava HGT
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        #12
                        Цената на една кола е доста незначително перо в сравнение с поддръжката и. Със стара тип спортна кола минаваш на висок "абонаментен план". Ако ще си на висок абонаментен план, поне си купи ’хубав телефон’. Образно казано, мисля стана ясно Като ще се дават кинти за данъци, горивото ще е бензин, цилиндрите ще са повече от 4ри и т.н. поне да не е дърт кошник.Самия аз съм правил подобна, макар и не същата грешка, та не мисля че си струва.

                        Коментар


                          #13
                          Човек ако ще си взима печка трябва и дърва да има за нея, така че ако имаш пари да го потдържаш тва браво взимай го все пак е фиат.Едно БМВ с тези коне и приятен интериор ще ти струва 4000 горе доло но ще е много кофти за потдръжка в сравнение с фиата.Като погледнем плюсовете -- интериора е приятен създава усещане за по висок класуправлението също ти създава илюзия за по скъпа колаа за вървежа оо там е най сладко, като разни смешковци с коли за 6=7000лв си мислят че са тарикатченца и настъпват като те видят с ефтиния ти фиат за 2000лв и се подиграват, ама като го изрежеш 2 3 скорости го правиш да е насере от срам.Вземи си каквото ти е на сърцеБрадвата е данъка и сервизи който не разбират от резачки
                          КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                          Коментар


                            #14
                            stefaka222 написа:
                            Брадвата е данъка и сервизи който не разбират от резачки
                            Колко и излиза данъка на колата към 250 лв?1 хувабо сервизче да препоръчате за София...?

                            Коментар


                              #15
                              Данъкът на HGT-то, в случай, че е над 13-годишно, в община Тунджа (Ямбол) е 120 лв. В моя случай е 60 лв, тъй като я писахме на майка ми, която е инвалид, и се плаща само 50% от данъка (половинката на нашия).Ако е под 13-годишно, се умножава по 1.5 и тогава данъкът е 180 лв.Бе всички говорите ей така ми се струва.Друг е въпроса, че повечето ХГТ-та, които се продават за под 2500 са кошници. Ние огледахме над 10 общо. Имаше само още едно, в Търново, което си струваше парите. Може и да стои още, че оня беше пишман-търговец.

                              Коментар

                              Working...
                              X