Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде ми е суджука?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде ми е суджука?

    То ги гледах такива теми само по "телевизора".Малко пластмаса за мезе. Ама като гледам и цвета й предполагам, че е сложена за оцветяване на суджука при естественото й гниене.Чудя се дали да пробвам да се занимавам с разните му институции, или...Все пак ако имате желание избягвайте продуктите на въпросната фирма.Имаме си проверен (за сега без издънки) производител, ама жената като се хванала за етиката, че й харесал, ха сега да яде Нищо де пръв и последен път от въпросния производител, това я ясно.Само се чудя дали след 500 суджука си сменят машините, защото изчезват безследно Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
    Прикачени файлове
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Не са само те, така.Затова, втора година вече, намирам си ортаци, купуваме си едно младо конче, магаренце или теленце, колят ни го, обезкостяват ни го, добавяме още толкова хубаво свинско, даваме го в някой цех и пред нас ни го смилат, добавят подправки и пълнят.Остава съхненето.Тази година [конче+свиня] ни излезе под 7 лева за килограм суджук [все още суров го мерихме].Както и да го смятаме, това е чисто месо, суджука е правен пред очите ми.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Просто едно по-голямо парче е останало несмляно. Останалото е на ситно и не се забелязва.А иначе пластмасата е с вкус на месо Малоун, подкрепям Бих подкрепил и консумацията С червено винце

        Коментар


          #5
          Malone написа:
          Не са само те, така.Затова, втора година вече, намирам си ортаци, купуваме си едно младо конче, магаренце или теленце, колят ни го, обезкостяват ни го, добавяме още толкова хубаво свинско, даваме го в някой цех и пред нас ни го смилат, добавят подправки и пълнят.Остава съхненето.Тази година [конче+свиня] ни излезе под 7 лева за килограм суджук [все още суров го мерихме].Както и да го смятаме, това е чисто месо, суджука е правен пред очите ми.
          втора година!!!!!!!!!!!!!1и не си ни поканил....
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            Malone написа:
            Не са само те, така.Затова, втора година вече, намирам си ортаци, купуваме си едно младо конче, магаренце или теленце, колят ни го, обезкостяват ни го, добавяме още толкова хубаво свинско, даваме го в някой цех и пред нас ни го смилат, добавят подправки и пълнят.Остава съхненето.Тази година [конче+свиня] ни излезе под 7 лева за килограм суджук [все още суров го мерихме].Както и да го смятаме, това е чисто месо, суджука е правен пред очите ми.
            На село имаме един стар катър - да Ви го дам да го изядете?P.S. колега, тези керамични ножове хубаво ли режат?
            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

            Коментар


              #7
              Malone написа:
              Не са само те, така.Затова, втора година вече, намирам си ортаци, купуваме си едно младо конче, магаренце или теленце, колят ни го, обезкостяват ни го, добавяме още толкова хубаво свинско, даваме го в някой цех и пред нас ни го смилат, добавят подправки и пълнят.Остава съхненето.Тази година [конче+свиня] ни излезе под 7 лева за килограм суджук [все още суров го мерихме].Както и да го смятаме, това е чисто месо, суджука е правен пред очите ми.
              Е, това е добре, но не може цяла година само суджуци да правите. Като го изядете кончето, магаренцето, птеродактилчето и т.н., после какво правите ? А и не знаеш с какво са хранени съответните добичета или майките им. Възможно най-натуралното месо е изцяло собственото производство на село: и животните, и храната им са лично производство. Но и там хората си купуват колбаси. Просто не е възможно, а и логично, в 21-ви век да се изхранваме само с неща, лично отгледани или произведени от нас.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                И аз това щях да питам - какъв е този нож kyocera Едит: Сега разглеждам сайта на kyocera и съм изненадан от портфолиото им (и от цените). Не съм предполагал, че имат такъв пъстър спектър от продукти...

                Коментар


                  #9
                  Трябва скандал да се направи. Бахти безобразието, да не сме прасета.
                  http://www.pljuvalnik.com
                  Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

                  Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

                  Коментар


                    #10
                    Един колега, който е работил в фирма произвеждаща кремвирши разказваше как хвърляли пилетата с кашоните в бункера. Така хартията, найлоните, кокалите, и месото (разбира се) се мелят и .... после ви е ясно.
                    Няма начин да няма начин!

                    Коментар


                      #11
                      Боби, тоя нож Kyocera сигурно не е съвместим със суджука, затова се е бъгнала мръвката Иначе по темата - и аз преди съм попадал на боклуци в разни месни произведения, в хляб .... Оттогава си купуваме само определени марки и никакви експерименти!

                      Коментар


                        #12
                        Никакви салами, суджуци и луканки от магазина!Кайма само собствено производство от месо купено лично от мен.Хляб от домашната хлебопекарната - няма нищо общо с този от търговската мрежа.
                        Няма начин да няма начин!

                        Коментар


                          #13
                          махай пластамасата и яж суджука ге преглъща лесно с всякакъв вид алкохол
                          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                          FIAT BRAVO 1.8GT
                          FIAT BRAVO 1.9TD ex

                          Коментар


                            #14
                            И на мен ми се е случвало, но преди години, сега с тия стандарти и проверки това е безумие направо -Ужас

                            Коментар


                              #15
                              Пусни го до някоя медиа. Заслужава си да се види и от повече хора.Не ги е срам! Мърши!
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар

                              Working...
                              X