Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хипермаркети Lidl

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Постът ми беше в ироничен дух, но в него има и истина. Пък и сега през постите бихме оцеляли и без кюфтета
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

    Коментар


      #62
      Разбира се че усетих иронията (и при мен я имаше) но аз не постя така че ще пропусна бананите и блъсканицата там
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #63
        Като се юрне тълпата на "Пени- маркет" и опразнят Лидъла, тогава ще отида. Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #64
          Вече е празен. Снощи имаше само маргарин на половин цена бира Дееп 0.500 по 50 стинки и консерва риба тон по 6 лв. килото. Пуешки напки шницел-йок. Пенито га ша го откриват? /то малко далеко ча-а-к до блок 1/
          LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
          ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

          Коментар


            #65
            Абе стига с тоя Лидъл.Ходите си пазарете евтино и удобно на Кауфланд.Че и повече асортимент има.
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              #66
              Днеска рекох да ида най-накрая и аз, на паркинга няма място, викам ще спра отстрани някъде .... ми то пак опашки вътре .... бе аз мога ли не мога ли да им .................. и отидох в Кауфланд, поради липсата на Карфур
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #67
                Аз пък, като тръгна с повече парички (на турне) и си купувам разни трайни продукти (а и не чак толкова трайни), защото на връщане, задължително се спира в Италия или Франция, и се пазарува до припадък, тоест, до последния цент. Доволна съм от продуктите и цените, досега не съм имала ядове!Е, не пазаруваме само в Лидъл, но още си спомням как от първото си турне за 5 евро купих бутилка бяло вино , буркан течен шоколад (500гр.) и пакет кафе Сегафредо (250гр.) от Италия.
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  #68
                  Ирке, маината му на буркана с шоколад и на Сагафредо Занетито ама виж бутилката с бяло вино е друга работа
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #69
                    Една интересна констатация от Ловеч. Откакто Lidl заработи, клиентите в Penny се броят на пръстите на двете ръце. В този огромен хамбар целият персонал се беше скупчил около единствената работеща каса и се шегуваха с положението си.
                    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                    Коментар


                      #70
                      stivst написа:
                      Една интересна констатация от Ловеч. Откакто Lidl заработи, клиентите в Penny се броят на пръстите на двете ръце. В този огромен хамбар целият персонал се беше скупчил около единствената работеща каса и се шегуваха с положението си.
                      в малките градове, къде има LIDL това не е учудващо (макар, че е относително) колко време ще продължи така?В София това няма как да се случи, тъй като има 10000000 вериги от този сорт.1. БИЛЛА2. КАУФЛАНД3. КАРФУР4. ЦБА5. ПЕНИ6. Т-МАРКЕТ7. ФАНТАСТИКО8. .....сигурно изпускам някои.....
                      Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                      Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                      Коментар


                        #71
                        kosta написа:
                        7. ФАНТАСТИКО8. .....
                        9. Пикадили10. Елемаг11. Енаи други подобни цитрусови култури...

                        Коментар

                        Working...
                        X