Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хипермаркети Lidl

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хипермаркети Lidl

    Ходихте ли ?Взехте ли си еФтини банани, а олио ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    Да, и имам две пукнати ребра, счупена ръка и сътресение :D
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #3
      аа не аз ходих само да се бутам и да се бия ((шопа казал в трамвая ""па и да нема хора у трамвая я пак ше се блъкам"" )))) ама по едно време навалицата намаля и си тръгнах щото нямаше с кой да се бутам
      КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

      Коментар


        #4
        Аз на такива съм се находила и нагледала...ама по Европата! Тук, в София, ни е далече магазинът и не си заслужава да се ходи дотам!
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #5
          ние в бургас май още си нямаме.. разкажете какво му е по-специалното, че по новините даваха за тая навалица

          Коментар


            #6
            абе тая навалица си е ясно че си беше много добра реклама.По много магазини има безплатно раздаване на бракувани храни но никой не се бие и няма навалици едва ли хората ще се бият да си дават парите всичко си беше организираноЗащо като отварят по 10 магазина в София-хипермаркети никъде нямаше такива митинги и безредици.То е ясно РЕКЛАМАзащото и аз бих си казал ""абе там е толкова еФфтино че чак се бият, я и аз да ходя там""
            КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

            Коментар


              #7
              Dimo_J написа:
              ние в бургас май още си нямаме.. разкажете какво му е по-специалното, че по новините даваха за тая навалица
              Нашите магазини Плюс ще стават Лидл. Впрочем тази верига магазини ( Плюс ) вече е купена от Лидл. Така, че Манхатън и Славейков скоро ще осъмнат , с магазини Лидл. Скоро ще да е. :D
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #8
                Рекох да мина и аз ама бърже се върнах като видях опашката отвън
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  мен ме е страх да отида че ще ям бастуни по китарата от назобани пенсии

                  Коментар


                    #10
                    това що ми напомня на простотията в карфур с млякото за 9 ст.Интересно защо днес не се пордава това мляко в карфур на същата цена?

                    Коментар


                      #11
                      LIDL за мен са остров на евтинията , ама в Италия и Германия ...Между другото същите цени , но с по-малки опашки ги предлага баткото на ЛИДЛ - КАУФЛАНД .
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар


                        #12
                        те снощи са давали по новините тука за Габрово побоищата,и понеже аз живея на 200 метра от lidl днес минаха 2 линейки нататък,а вуйчо имаше нерви да чака и да влезе и каза,че е по-скъпо от в Германия(той е международен шофьор).Аз мисля да прескоча ама след 2-3 седмици като поутихне еуфорията
                        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                        Коментар


                          #13
                          ivailo rachev написа:
                          те снощи са давали по новините тука за Габрово побоищата,и понеже аз живея на 200 метра от lidl днес минаха 2 линейки нататък,а вуйчо имаше нерви да чака и да влезе и каза,че е по-скъпо от в Германия(той е международен шофьор).Аз мисля да прескоча ама след 2-3 седмици като поутихне еуфорията
                          Това ми изглежда същото като откриваха Била в Казанлък голямо блъскане беше не си и помислих да влизам.На откриването на Кауфланд не ходих ,но сега като гледам Била няма клиенти не знам как скалъпват двата края.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            тука срещу лидъл-а само през пътя има ЦБА не знам от вчера как те ще свързват двата края.
                            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                            Коментар


                              #15
                              Tornado написа:
                              ivailo rachev написа:
                              те снощи са давали по новините тука за Габрово побоищата,и понеже аз живея на 200 метра от lidl днес минаха 2 линейки нататък,а вуйчо имаше нерви да чака и да влезе и каза,че е по-скъпо от в Германия(той е международен шофьор).Аз мисля да прескоча ама след 2-3 седмици като поутихне еуфорията
                              Това ми изглежда същото като откриваха Била в Казанлък голямо блъскане беше не си и помислих да влизам.На откриването на Кауфланд не ходих ,но сега като гледам Била няма клиенти не знам как скалъпват двата края.
                              Еми как ще има като е ужастно скъпо!! Въпреки че ми е наблизо аз там вече не ходя... само в спешни случай. Давам пример веднага 1 кроасан 7 days max в била е 79 стотинки. За Бога във магазинчето до работата същия струва 75! В Метро като вземеш 5 ти излизат по 50 стотинки!
                              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                              Коментар

                              Working...
                              X