Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Запитване за 1 Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Запитване за 1 Браво

    Здравейте колеги!Някой да знае нещо за това hgthttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11290190061795402&f 1=detailsМисла да хода да го огледам тези дни,но все пак ,ако някой знае нещо да каже

    #2
    Колега, не съм сигурен, но мисля че този волан е без възд. възглавница(моля някой да ме поправи, ако не е така).Мисля, че е около 147к.с., а не 170( изключвам намеса за повишаване на мощността).Виждам кит, което може да не говори само за драскотини, а за по-сериозни "травми" по ламарината.Като цяло не съм чул лоша дума за колицата, стига да не е издевателствано върху нея, мисля че ще е сполучлива.Нека собствениците на такива самолетчета да си кажат впечатленията.Мисля, че финансово за поддръжката може само да се оплачат малко :D

    Коментар


      #3
      Моят волан е същия и има еърбег, но има и надпис ’Airbag’ на него. На този няма.Иначе доколкото разбирам, колегата пита за точно ТОВА Браво, а не за ХГТ като цяло.Нещо ме притеснява цената обаче. За кола, внос от Швейцария това няма как да е продажната цена, щото при внос от Швейцария се плаща мито и ДДС. Освен да не са платени, ма пък я гледам, че е регистрирана... Странна работа малко.Иначе обслужването и поддръжката не са скъпи, стига да знаеш какво правиш и как да го направиш.Пример - един продавач ме убеждаваше, че обтягащата ролка на външния ремък (големия) се продава само в комплект с държача й, и ми искаше за нея скромните 205 лв.Е, аз си намерих само ролката за 34 лв. Друг пример - лагер на хидравличната помпа - в магазин за авточасти си купуваш някакъв със съмнителен произход за малко над 70 лв. Аз си смених моя с лагер от магазин за лагери, руски, за 24 лв. Предложиха ми и китайски за 12 лв, който отказах Та така.

      Коментар


        #4
        Цената наистина е много ниска според мен Огледай го хубаво и внимателно според мене :D Поздрави
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #5
          Valiosport написа:
          Цената наистина е много ниска според мен
          И мене това ме притеснява да няма някакъв проблем с двигателя...ама знае ли човек...

          Коментар


            #6
            Според мен обявата е неточна, нагледох се на продавачи лъжци. И това браво не е 1997 година със сигуност. Виж да не е сбирщайн.
            http://www.pljuvalnik.com
            Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

            Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

            Коментар


              #7
              R1d3r написа:
              Valiosport написа:
              Цената наистина е много ниска според мен
              И мене това ме притеснява да няма някакъв проблем с двигателя...ама знае ли човек...
              После защо реват че ХГТ-тата били дараци,тва ако не му е пукнато дупето от газ аз си режа главата!

              Got nos?

              Коментар


                #8
                sUkI написа:
                R1d3r написа:
                Valiosport написа:
                Цената наистина е много ниска според мен
                И мене това ме притеснява да няма някакъв проблем с двигателя...ама знае ли човек...
                После защо реват че ХГТ-тата били дараци,тва ако не му е пукнато дупето от газ аз си режа главата!
                Кола от газ се не плаши според мене..се 1 жена да плашиш със ... :D

                Коментар


                  #9
                  Колата наистина е със съмнителна цена. Забележките по екстерира може би подсказват за издевателства върху колицата.П.П. А както писа Имортъла, в някой сервизни не са виждали 5-цилиндрово браво, знам за един случай, в който при смяна на ангренажен ремък точно на такова браво са вадили двигателя....

                  Коментар


                    #10
                    Humppa написа:
                    ...в някой сервизни не са виждали 5-цилиндрово браво, знам за един случай, в който при смяна на ангренажен ремък точно на такова браво са вадили двигателя....
                    То един да беше :D :D :D

                    Коментар


                      #11
                      плаща се само ДДС , мито нямаи то е 20% върху стойносттапри цена 200-300 франка ...
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар

                      Working...
                      X