Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

паркирал пред гараж

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    аз сега не разбрахТоя е паркирал и не е мърдал камиона от там... или системно ти спира пред гаража когато си поиска?
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #32
      Единия ми гараж е незаконен и ми е интересно кой ще ме ,,осакати,,ако ме възпрепятства да изляза-вляза- в гаража си и нещо му се случи.И по кой начин. Дай да сме реалисти.
      Умные не бывают учены; ученые не бывают умны. - Лао-цзы FIAT BRAVA TD100

      Коментар


        #33
        paralesa написа:
        аз сега не разбрахТоя е паркирал и не е мърдал камиона от там... или системно ти спира пред гаража когато си поиска?
        Четейки внимателно водещия пост, оставам с впечатление, че е паркирал там еднократно, но за няколко дни.

        Коментар


          #34
          Може човека да е спрял за малко, но да го е блъснала кола и да е в болница.
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            #35
            nikolovvd написа:
            Може човека да е спрял за малко, но да го е блъснала кола и да е в болница.
            Е, в такъв случай, ако му напукат гумите, или колегата Vladim го издърпа с джипа, ще му е най-малката грижа. Иначе, бихме му пожелали скорошно възстановяване :D
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #36
              Сега ще звънна на паяка на Благоевград Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #37
                паркирал пред гараж

                Колеги , не разбирам съветите на някои от вас по повод на чупенето на стъклото . Собственика на гаража ще бъде привлечен под отговорност струва ми се веднага . Ами тоя юнак щом паркира пред гаражите на хората пресметнете колко акъл му трябва да заяви на ченгетата нещо от рода на : ,, ИМАХ ЧАНТА С ФАКТУРИ И ПАРИ ".Избутване или издърпване му е майката , макар и на скорост.
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #38
                  Valiosport написа:
                  Сега ще звънна на паяка на Благоевград Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                  Търновският паяк и той здраво ги троши - преди време сапаните му се бяха сгромолясали върху някаква КОРСА :D Звънкай му на него . Наблизо е :D
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #39
                    Какво е сапан ?

                    Коментар


                      #40
                      ////Punto//// написа:
                      Какво е сапан ?
                      Въже . Така наричат въжетата по пристанищата , а оттам е навлязъл термина и при всички товароразтоварни операции ( поне там където съм работил ).Но в оня конкретния случай , който бях гледал по телевизията , върху покрива на беззащитната КОРСА се беше изтърсил стоманеният правоъгълник осигуряващ нужният ъгъл на въжетата ( сапаните
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар


                        #41
                        Ясно Човек винаги има какво да научи

                        Коментар


                          #42
                          Румен_Хинчев написа:
                          ////Punto//// написа:
                          Какво е сапан ?
                          Въже . Така наричат въжетата по пристанищата , а оттам е навлязъл термина и при всички товароразтоварни операции ( поне там където съм работил ).Но в оня конкретния случай , който бях гледал по телевизията , върху покрива на беззащитната КОРСА се беше изтърсил стоманеният правоъгълник осигуряващ нужният ъгъл на въжетата ( сапаните
                          И в София май бяха сасипали някакъв джип по този начин. И по телевизията имаше репортаж.
                          Няма начин да няма начин!

                          Коментар


                            #43
                            ////Punto//// написа:
                            Ясно Човек винаги има какво да научи
                            Този форум е може би единственото място където хората питат . И аз толкова неща научавам , Колега !Да сте живи и здрави , Колеги !!!!
                            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                            Коментар


                              #44
                              nikolovvd написа:
                              Румен_Хинчев написа:
                              ////Punto//// написа:
                              Какво е сапан ?
                              Въже . Така наричат въжетата по пристанищата , а оттам е навлязъл термина и при всички товароразтоварни операции ( поне там където съм работил ).Но в оня конкретния случай , който бях гледал по телевизията , върху покрива на беззащитната КОРСА се беше изтърсил стоманеният правоъгълник осигуряващ нужният ъгъл на въжетата ( сапаните
                              И в София май бяха сасипали някакъв джип по този начин. И по телевизията имаше репортаж.
                              В Пловдив беше.

                              Коментар


                                #45
                                В София беше едно Ауди ТТ. Но поне тук до колкото разбрах от репортажа, колите които се репатрират имат застраховка, така че нямало проблем.

                                Коментар

                                Working...
                                X