Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

паркирал пред гараж

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    за това се действа бързо ако пак спре има много начини да го разкараш
    КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

    Коментар


      #17
      Само да е законен гаража.Че зад блока ни има паркинг, който беше окупиран от гаражни клетки [абсолютно незаконно], половината от живущи в други блокове.Спирам където си реша, нека някой да дойде да ми каже нещо.На всички, достатъчно ясно съм обяснил, че ако има дори и драскотина по автомобила ми, ще осакатя този, пред чийто гараж съм спрял.И си ме викат, когато трябва да излязат.Не е редно това, което правя, но паркинга не е за гаражи, а за паркиране на автомобилите на живущите в него.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #18
        Malone написа:
        На всички, достатъчно ясно съм обяснил, че ако има дори и драскотина по автомобила ми, ще осакатя този, пред чийто гараж съм спрял.
        Ха-ха-ха! Много елегантен начин някой да си разчисти сметките с този, пред чийто гараж си спрял, ако му има зъб! :D
        Няма начин да няма начин!

        Коментар


          #19
          Както казаха колегите зимаш бухалката Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Ама как ще го избутате не знам някой приятел ще го издърпа и му напукай гумите после и готово Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #20
            Викни паяка от Благоевград той ще потроши камионетката докато се опитва да я натовари Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
            ...хладилник, карам хладилник...

            Коментар


              #21
              Valiosport написа:
              Както казаха колегите зимаш бухалката Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Ама как ще го избутате не знам някой приятел ще го издърпа и му напукай гумите после и готово Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
              е определено имате чуство за хумор! :D

              Коментар


                #22
                Звъниш упорито в Полицията и Център за градска мобилност. Обясняваш им подробно случая и казваш, че все пак втори ден не можеш да си изкараш колата от гаража, ако разбира се това наистина е гараж, а не както вметна Malone незаконна гаражна клетка. Колко е голям камиона? Ако намериш здраво въже, мога да го тествам с джипката. Все ще намерим начин да го отворим и да завъртим волана. А после... го оставяме по средата на улицата и ще видиш полицаите, колко бързо ще цъфнат! :D
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #23
                  Звъниш в полицията, а може и на 112 и казваш, че има някакъв съмнително изоставен камион, може би е краден или нещо такова. А кажеш ли, че чуваш да тиктака часовник или има бомба и няма да чакаш дълго, до 3 минути са там .
                  FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

                  Коментар


                    #24
                    seninkn написа:
                    Викни паяка от Благоевград той ще потроши камионетката докато се опитва да я натовари Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
                    Ти ме уби Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                    Коментар


                      #25
                      Взимаш литър-два нафта.Изливаш я под резервоара и звъниш на 112 че има изтичане на гориво.На 10 минута ще са издирили собственика на камиона.
                      FIAT FORUM BULGARIA
                      Ракията е над политиката

                      Видео от Италфест 2011

                      Коментар


                        #26
                        Странна работа...Аз се разправях с едно Типо ,което беше спряло на нашия паркинг пред блока ,но беше отключено и очевидно беше зарязано ,понеже беше почти на платното за движение...Звъннах на 166 и дойдоха за около 10 минути и бяха доста любезни ,ако трябва да съм честен...
                        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                        Коментар


                          #27
                          Predatorsi написа:
                          Странна работа...Аз се разправях с едно Типо ,което беше спряло на нашия паркинг пред блока ,но беше отключено и очевидно беше зарязано ,понеже беше почти на платното за движение...Звъннах на 166 и дойдоха за около 10 минути и бяха доста любезни ,ако трябва да съм честен...
                          Типо ли Да не е форумско :P
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            #28
                            малко челен опит http://www.fishki.net/comment.php?id=79330
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              #29
                              Vladim написа:
                              Звъниш упорито в Полицията и Център за градска мобилност. Обясняваш им подробно случая и казваш, че все пак втори ден не можеш да си изкараш колата от гаража, ако разбира се това наистина е гараж, а не както вметна Malone незаконна гаражна клетка. Колко е голям камиона? Ако намериш здраво въже, мога да го тествам с джипката. Все ще намерим начин да го отворим и да завъртим волана. А после... го оставяме по средата на улицата и ще видиш полицаите, колко бързо ще цъфнат! :D
                              Гаража си е абсоллютно законен - намира се в жилищната кооперация. Камиона е дребен - сигурен съм че би могъл да го вържеш на джипа. :D

                              Коментар


                                #30
                                mitakkk написа:
                                Гаража си е абсоллютно законен - намира се в жилищната кооперация. Камиона е дребен - сигурен съм че би могъл да го вържеш на джипа. :D
                                Ако воланът му е завъртян в правилна посока даже няма да има нужда да се отваря
                                Frontera Sport, X20SE март 1998

                                Коментар

                                Working...
                                X