Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

паркирал пред гараж

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    паркирал пред гараж

    Здравейте, един тъпак е паркирал някакво камионче пред гаража ми и вече седи два дена там и немога да си изкарам колата.Лошото е че КАТ и паркинги и гаражи отказват да съдействат. Към кого трябва да се обърна - саморзправа ли ? Вече незнам!!! Писна ми да ми спират презд гража . Хайде тия 2 дни можех да мина без кола, но утре вече немога!!

    #2
    Счупи джама,освободи от скорост и го избутай.За друг начин не се сещам
    Bravo 1.2 16v
    Lancia Dedra 1.8 16v
    Suzuki GSXR250R

    Коментар


      #3
      Нямаш ли някой познат с Камаз или друг голям камион или самосвал. Има и товарни таксита за 4 до 8 и повече тона товар. Вземаш един такъв, връзваш го и теглиш. Като бръмбър сламка ще го отнесе.
      Няма начин да няма начин!

      Коментар


        #4
        PREDATORst написа:
        Счупи джама,освободи от скорост и го избутай.За друг начин не се сещам
        да ама после ще ми прави мизерии

        Коментар


          #5
          Намираш кола от приятел и го запушваш за урок.

          Коментар


            #6
            Какви мизерии бе колега? Преди седмица някакъв се ядосал, че друг му гепил мадамата и бе запалил 4-5 коли пред блока му.Нали знаеш приказката - "Като ти съборят тухла - сабори 3 тухли!"
            Няма начин да няма начин!

            Коментар


              #7
              не чакай да се махне защото може да минат седмици обади се в районното и ги питаи ще вземат ли мерки или трябва да го запалиш или потрошиш защото те е залостил но трябва да си по убедителен за да се вдигнат и да вземат мерки като ти кажат не може да направиме нищо ги питай дали е по добре да му запалиш камиона и да го пребиеш с винкел, тогава ще се задействат.
              КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

              Коментар


                #8
                Re: паркирал пред гараж

                mitakkk написа:
                Здравейте, един тъпак е паркирал някакво камионче пред гаража ми и вече седи два дена там и немога да си изкарам колата.Лошото е че КАТ и паркинги и гаражи отказват да съдействат. Към кого трябва да се обърна - саморзправа ли ? Вече незнам!!! Писна ми да ми спират презд гража . Хайде тия 2 дни можех да мина без кола, но утре вече немога!!
                Колега, може ли да направиш и качиш тук една снимка?Искам да се убедя с очите си.Нищо лично, но имам подобен случай - едно време една комшийка в Сливен, ме обвиняваше, че съм спирал пред гаража й и не можела да си извади колата. А аз си спирах от другата страна на улицата и всеки нормален шофьор би изкарал от гаража й дори камион.На някои за да направят една маневра им трябва празен полигон.А ако наистина те е запушил както трябва , и втори ден не се появява - чупи джама и го избутай. Нямаш избор. Да се научи гада къде се спира. И да не забравиш с шилото да му намушиш всички гуми... (Боже, какви ги говоря

                Коментар


                  #9
                  Един колега им вади вентилите с клещи! Вече никой не спира!
                  F31 BMW 320d

                  Коментар


                    #10
                    Не в кат, в полицията се обади. Ако по тел. ти се правят на интересни - изгуби час за да подадеш писмена жалба, но снимай и ситуацията за всеки случай.

                    Коментар


                      #11
                      Тurbodieselcomby написа:
                      Един колега им вади вентилите с клещи! Вече никой не спира!
                      Хаха не са нужни клеши само специална капачка за отвиване на винтили! Развиваш вътрешното винтилче и оня като напомпа гумата и махне помпата oстава с пръст в уста! Сега по темата най добре е или да го изтеглиш или да освободиш от скорост и да го избуташ. Веднъж няква лелка така беше спряла пред нас, че освен че беше запушила гаража не можех да си отворя и входната врата! Ама беше с Матиз и бързо беше преместена по средата на улицата!
                      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                      Коментар


                        #12
                        звънни на 112 и кажи за случая, кажи, че имаш бременна жена, която се очаква да роди всеки момент. ако пак откажат по някаква причина- питай с кого разговарям, да знам какво да пиша в жалбата срещу вас след 10 мин като ида до районното на крака. Ако до няколко часа няма резултат- както казаха в горния пост- писмена жалба с описание колко пъти си звънял, с кого си разговарял ис точния час на разговорите. тея кретени трябва да се научат да си вършат работата, ако не да ходят да копат!
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          mitakkk написа:
                          PREDATORst написа:
                          Счупи джама,освободи от скорост и го избутай.За друг начин не се сещам
                          да ама после ще ми прави мизерии
                          Айде сега си представи че ти се подпалва гаража или недай си боже трябва да си ползваш колата като линейка???
                          Bravo 1.2 16v
                          Lancia Dedra 1.8 16v
                          Suzuki GSXR250R

                          Коментар


                            #14
                            Аз вчера му лепих по прозорците знаци "паркирането забранено"Тъкмо се връщам от вкъщи - нямаше го копелдака му с копелда! Излизах от работа за да си изкарам колата от гаража - ненормална история.Вчера вечерта звънях на 166, от там ми дадоха телефон на 5-то районно, от там ме препратиха към КАТ, ама да се обадя сутринта щото вече в 21.00 било късно и спинкали, днес от КАТ ме пратиха в Центъра за градска мобилност, от там ме подхвърляха от телефон на телефон и накрая ми дадоха телефон за ’досадници" 982 4878който дава само свободно. кво да ви разправям.

                            Коментар


                              #15
                              най бързия начин който съм го изпробвал е да се афектираш и по телефона на дежурния нервно да му обяниш и да го убедиш че ако не се вземат мерки ще има саморазправа.В този случаи за да няма такива проблеми органите на РЕДА ще намерят начин за да се избегне конфликт и мога да ти гарантирам че много бързо ще се разреши случая.За да ти помогнат нашите институций трябва да знаеш как да ги принудиш , със жалби нищо няма да излезе в дадения случаи защото докато се разгледа тая жалба оня ще се махне и жалбата ще бъде отхвърлена направи така че да ти помогнат веднага.Полицията не е безпомощна на мен за дребни неща са ми помагали като не съм предполагал че дори имат телфоните на всеки един човек регистриран с лична карта , така че може ако не да се премести този камион да се намери собственика за един ден и да си го махне лично той.Действаи колега решително и настоятелно давай им зор могат много неща да разрешават.
                              КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                              Коментар

                              Working...
                              X