Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да им е честит паяка на Благоевградчани, и първа жертва...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тurbodieselcomby написа:
    За град като Благоевргад невиждах смисъл от паяк ама ...
    Кюстендил е вече 1/3 от населението на Благоевград вече, но и ние си имаме паяк. Разкопаха целия град за проект по ИСПА, а паяка обикаля ли обикаля...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      Пунто, паяка, в сегашния му вид, ни отдалечава още повече от тези държави. Много лесно може да се направи така, че глобите с бележка на чистачката да се събират. Проблема е, че никой няма интерес от това. Причината съм я посочил няколко поста назад. В момента държавата извива ръцете и скубе пари от когото може да докопа, вместо да си подреди двора и да въведе ред. Причината отново е същата, за това и тарикатите, които не плащат, процъфтяват. Не се прави така.

      Коментар


        #18
        kiro_of_the_day написа:
        Тurbodieselcomby написа:
        За град като Благоевргад невиждах смисъл от паяк ама ...
        Кюстендил е вече 1/3 от населението на Благоевград вече, но и ние си имаме паяк. Разкопаха целия град за проект по ИСПА, а паяка обикаля ли обикаля...
        Той паяка си работи денонощно в Кюстендил. Една нощ докато се возехме го видях в 2 и 30 през нощта да да вдига кола паркирала на пазара на новото забранено.
        Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

        Коментар


          #19
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #20
            Тъпото бе че човека не беше от Благоев и сега как ли я е прибирал колата?Носих фотоапарт, но бе пълно с куки и не смеех да снимам, все пак съм гост в града.Иначе Кн паяка съм го виждал и да работи малко частпром, да товари един мерседес на камион със фургон на бившата бензиностанция на Остап
            ...хладилник, карам хладилник...

            Коментар


              #21
              Асенчо, в КН можеш да видиш всичко, дори в някоя тъмна уличка можеш да насветиш някоя двойка правеща го на капака, на предната седалка или на задната седалка
              Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

              Коментар


                #22
                От цялата дандания едно е ясно. За да си няма човек ош-беш с паяка ,то нека спира , паркира там където е разрешено.Защото нека не си кривим душата нагледали сме се на място колкото щеш удобно за паркиране да има спрели коли точно там където пречат на останалите. Та както се казва : каквото посееш ,това и ще жънеш.
                Фиат Панда 1.2 2006година
                Синджира си идва ,а козата я няма...

                Коментар


                  #23
                  коцев написа:
                  От цялата дандания едно е ясно. За да си няма човек ош-беш с паяка ,то нека сира , паркира там където е разрешено.Защото нека не си кривим душата нагледали сме се на място колкото щеш удобно за паркиране да има спрели коли точно там където пречат на останалите. Та както се казва : каквото посееш ,това и ще жънеш.
                  И това е вярно!Писнало ми е от коли паркирани като от "арабин в пустинята".
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #24
                    Живеq в Швециq от нqколко месеца и никога не съм виждал "паqк". Но за сметка на това има доста служители , които следqт за това дали има неправилно паркирали коли. Ако забележат нqкои нарушител веднага му закачат на чистачката "поздравителна" картичка .
                    SEAT Leon Cupra 300
                    Triumph Street Triple 765 R

                    Коментар


                      #25
                      VooDoo написа:
                      Живеq в Швециq от нqколко месеца и никога не съм виждал "паqк". Но за сметка на това има доста служители , които следqт за това дали има неправилно паркирали коли. Ако забележат нqкои нарушител веднага му закачат на чистачката "поздравителна" картичка .
                      И в Италия е така
                      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                      Коментар


                        #26
                        Това е защото премахнаха полигона и паркирането на курсовете. Писнало ми е от разни фръцли и (да употребя израза кореняци провинциалисти .. да не използвам звучното Селяндур)... които са паракирали на място за 2 коли и повече. И това не го прави от незнание, ами от бездарие. Или пък като спира да ме подпре 3-4 пъти.

                        Коментар

                        Working...
                        X