Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идеи за Нова Година в Еленския балкан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Идеи за Нова Година в Еленския балкан

    Здравейте колеги. Днес с още 2 приятелски семейства решихме да отпразнуваме Нова година в Еленския балкан.След цял ден ровене в интернет и солидна сметка на телефона се оказа че всичко е ЗАЕТО. Ама наистина всичко. Та молбата ми е ако някой знае някоя къща или вила подходяща за около 10 човека в Еленския балкан да сподели. Нямаме особени претенции.
    Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

    #2
    Re: Идеи за Нова Година в Еленския балкан

    canko1604 написа:
    Здравейте колеги. Днес с още 2 приятелски семейства решихме да отпразнуваме Нова година в Еленския балкан.След цял ден ровене в интернет и солидна сметка на телефона се оказа че всичко е ЗАЕТО. Ама наистина всичко. Та молбата ми е ако някой знае някоя къща или вила подходяща за около 10 човека в Еленския балкан да сподели. Нямаме особени претенции.
    Колега неискам да ти обивам желанието, но минахме по този път преди седмица! Е, намерихме нещо (една къща) и то пак чрез познати, но в родопския край (има-нема 280 км от София) ! Сега мога да ти кажа,че шанса да намерите нещо свободно и то в този край е равен почти на 0 ! Вече трябва да се мисли за Нова Година от септември месец най-късно! Все пак успех!
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #3
      Криза, а?

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Криза, а?
        Точно криза. При криза всички ядат и пият, защото в друго не виждат смисъл. Управниците трЕбва вече да се замислят.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #5
          за 3ти път ще съм в еленския балкан тази нова година. вече хич не ми се ходеше, но там беше единственото, което открихме свободно преди седмица, а и ние бая звъняхме, така че в общи линии търси да намериш свободно, отколкото да имаш претенции към място вече- догодина септември, най-късно октомври....
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Re: Идеи за Нова Година в Еленския балкан

            canko1604 написа:
            Здравейте колеги. Днес с още 2 приятелски семейства решихме да отпразнуваме Нова година в Еленския балкан.След цял ден ровене в интернет и солидна сметка на телефона се оказа че всичко е ЗАЕТО. Ама наистина всичко. Та молбата ми е ако някой знае някоя къща или вила подходяща за около 10 човека в Еленския балкан да сподели. Нямаме особени претенции.
            за еленския балкан незнам ама има една къща за гости в с.Димовци на около 60 км е северно от Стара Загора бях та много е хубаво има всичко необходимо цените са народни (стига да не е заето) има стрелбище много стаи и басейн (за лятото) тихо място на никой не пречиш :D може да опиташ Котел с Жеравна Успех!
            Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


            FIAT BRAVO 1.8GT
            FIAT BRAVO 1.9TD ex

            Коментар


              #7
              ntodorov написа:
              Immortal написа:
              Криза, а?
              Точно криза. При криза всички ядат и пият, защото в друго не виждат смисъл. Управниците трЕбва вече да се замислят.
              За онази приказка за султана и поданиците му се сетих

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                ntodorov написа:
                Immortal написа:
                Криза, а?
                Точно криза. При криза всички ядат и пият, защото в друго не виждат смисъл. Управниците трЕбва вече да се замислят.
                За онази приказка за султана и поданиците му се сетих
                асъл!
                Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                Коментар


                  #9
                  Е то за тези празници българина винаги е намирал пари за хоцкане.Още повече,че не излиза хич скъпо едно прекарване на празниците във виличка извън града където кувертите са около 70-80лв на човек и празника изглежда като обикновенно напиване!
                  FIAT BRAVO 1.6
                  FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                  LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                  Коментар


                    #10
                    И ние тази година искахме около Търново, но няма абсолютно нищо!!! Е има, ама е за 700лв за двойна стая! Успех! И приятно посрещане, че после още едно и 2012.....:D
                    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                    Коментар


                      #11
                      rebel написа:
                      И ние тази година искахме около Търново, но няма абсолютно нищо!!! Е има, ама е за 700лв за двойна стая! Успех! И приятно посрещане, че после още едно и 2012.....:D
                      Добра идея - отсега да запазя за 2012 :D
                      Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

                      Коментар


                        #12
                        canko1604 написа:
                        rebel написа:
                        И ние тази година искахме около Търново, но няма абсолютно нищо!!! Е има, ама е за 700лв за двойна стая! Успех! И приятно посрещане, че после още едно и 2012.....:D
                        Добра идея - отсега да запазя за 2012 :D
                        ххахахах...ама не давай капаро, че ако свърши света ще те е яд
                        Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                        Коментар


                          #13
                          Твърде, твърде късно сте се сетили да търсите. Този номер го играя от поне пет години и от опит мога да ти кажа, че ако намерите нещо в този момент, или ще е безбожно скъпо или пак ще е скъпо, но ще си е пълна мизерия. Вервай ми - три нови години подред се връщах болен. И няма повече да правя такива грешки! Няма как да стоплиш за 2-3 дни къща за гости, в която цяла зима не е палена печка и точно преди нова година се обади някой "зорлия" като теб. Хем ще си ти вземат паричките, хем ще стоиш на студено, че може и бълхи да хванеш. Ходи се на изпитани места, където да си сигурен, че изброените от мен неща няма да ти се случат. Знам едно такова място точно в Еленския балкан - в с. Буйновци. Страхотна къща с камина с водна риза. Огромна дневна с обзаведен кухненски бокс и сателитна ТВ. За около 13-14 човека. Гарантирано е заета още от лятото, но мога да ти дам коордитати за следващата Нова година евентуално.
                          Peugeot 301
                          Punto 1.9 JTD - на жената

                          Коментар


                            #14
                            venco67 написа:
                            Знам едно такова място точно в Еленския балкан - в с. Буйновци. Страхотна къща с камина с водна риза. Огромна дневна с обзаведен кухненски бокс и сателитна ТВ. За около 13-14 човека. Гарантирано е заета още от лятото, но мога да ти дам коордитати за следващата Нова година евентуално.
                            Да не е тази? http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=369010271273Ако случайно някой има интерес към тази къща да ми каже!

                            Коментар


                              #15
                              venco67 написа:
                              Твърде, твърде късно сте се сетили да търсите. Този номер го играя от поне пет години и от опит мога да ти кажа, че ако намерите нещо в този момент, или ще е безбожно скъпо или пак ще е скъпо, но ще си е пълна мизерия. Вервай ми - три нови години подред се връщах болен. И няма повече да правя такива грешки! Няма как да стоплиш за 2-3 дни къща за гости, в която цяла зима не е палена печка и точно преди нова година се обади някой "зорлия" като теб. Хем ще си ти вземат паричките, хем ще стоиш на студено, че може и бълхи да хванеш. Ходи се на изпитани места, където да си сигурен, че изброените от мен неща няма да ти се случат. Знам едно такова място точно в Еленския балкан - в с. Буйновци. Страхотна къща с камина с водна риза. Огромна дневна с обзаведен кухненски бокс и сателитна ТВ. За около 13-14 човека. Гарантирано е заета още от лятото, но мога да ти дам коордитати за следващата Нова година евентуално.
                              Прав си приятелю. Вече си запазихме места в един ресторант в попово , но догодина задължително още от лятото ще намерим нещо. Ако може дай някакви координати за тази къща /тел. ,сайт/
                              Fiat Marea 1.9 TD100 97г.

                              Коментар

                              Working...
                              X