Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми програми за авто масларница

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Може ли снимка на тази букса за която говорите щотот мисля че съм виждал такова с преходник за USB

    Коментар


      #32
      НЕщо от този сорт беше http://en.wikipedia.org/wiki/Serial_port

      Коментар


        #33
        Колега, прочети тази тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=819

        Коментар


          #34
          Да клеги на тази букса съм виждал адаптер ясно говорих вече с "шефчето" и му казах да се посъветва с някой за лаптопа и с разните рам кабели да не стане грешка сега интересува ме нещичко като четиво от сорта "всичко за моторните масла" там за разните букви дето пише от зад....абе всичко ( Обичам като се занимавам с нещо да няма неяснотии )

          Коментар


            #35
            Ако се разбирате с английския, започни от Библията: The Engine Oil Bible :D
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #36
              Pecho написа:
              Ако се разбирате с английския, започни от Библията: The Engine Oil Bible :D
              За много голямо съжеление сме скарани с него

              Коментар


                #37
                fuoco написа:
                Само да предупредя, понеже са ме питали дали можем да правим диагностика с моя netbook, че тези малки чудеса нямат съответния порт, макар и да са евтини и да са пълнофункционални компютри, не могат да се използват за диагностика, защото имат само USB портове, както примерно не могат и да четат CD-та. Наистина ще трябва някой стар голям лаптоп за целта.
                Или новия лаптоп с преходници, каквито са нужни. В нета има колкото и за каквито интерфейси искаш. Педерастията зарази и компютрите вече.
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар


                  #38
                  Malone написа:
                  fuoco написа:
                  Само да предупредя, понеже са ме питали дали можем да правим диагностика с моя netbook, че тези малки чудеса нямат съответния порт, макар и да са евтини и да са пълнофункционални компютри, не могат да се използват за диагностика, защото имат само USB портове, както примерно не могат и да четат CD-та. Наистина ще трябва някой стар голям лаптоп за целта.
                  Или новия лаптоп с преходници, каквито са нужни. В нета има колкото и за каквито интерфейси искаш. Педерастията зарази и компютрите вече.
                  +1

                  Коментар


                    #39
                    Там където аз си сменям маслата, човека ползва някаква програма за определяне количеството масло, както и за модела филтър.Работи на настолен компютър, което вероятно значи, че или е безплатна програмата, или е лицензирана и си я е купил.Ще мина да му хвърля едно око - да видя как се казва програмата и евентуално откъде я е взел.Макар че точно неговата програма си беше пълна с грешки. Половината двигатели на Ланча изобщо си липсваха в програмата му. Добре, че знам на какъв ФИАТ съответстват

                    Коментар


                      #40
                      Immortal написа:
                      Там където аз си сменям маслата, човека ползва някаква програма за определяне количеството масло, както и за модела филтър.Работи на настолен компютър, което вероятно значи, че или е безплатна програмата, или е лицензирана и си я е купил.Ще мина да му хвърля едно око - да видя как се казва програмата и евентуално откъде я е взел.Макар че точно неговата програма си беше пълна с грешки. Половината двигатели на Ланча изобщо си липсваха в програмата му. Добре, че знам на какъв ФИАТ съответстват
                      Много ти благодаря колега.Ще съм ти задължен ) нещо подобно търся

                      Коментар

                      Working...
                      X