Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми програми за авто масларница

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте ми програми за авто масларница

    Здравейте...Търся сякакви програми(софт.),Каталози който биха помогнали в авто масларница.Благодаря

    #2
    Solaris OSOracle Database
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Malone написа:
      Solaris OSOracle Database
      А коя за какво е и от каде мога да ги сваля

      Коментар


        #4
        Предполагам колегата се шегува с тези предложения

        Коментар


          #5
          Естествено, но ...Така зададен въпроса ... "сякакви програми(софт.),Каталози който биха помогнали в авто масларница", все едно нищо не пита.Какви "сякакви програми", нещо складово ли, нещо на което да прави каталози ли, какво точно?Софтуера няма да сменя масла.От друга страна, имайки предвид големите стокови обороти в една "масларница", каквото и да означава това, мисля, че и една проста Excel таблица ще върши работа.Повечето в този форум, можем да я направим за по малко от час, че и да я украсим.Само да има кой да я попълва.Колегата да опише точно какво иска да прави със "софта", който търси.
          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
          www.cyxap.com

          Коментар


            #6
            според мен колегата търси програми които дават информация коя кола със какво масло да се кара,и съответно колко събира като количество двигател скорости и т.н ПС във АУТОДАТА има такава информация
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Някой знае ли каква е цената на Autodata?

              Коментар


                #8
                От толкова: http://www.autodata.ltd.uk/cd-prod.asp?cd=CD_Basicдо толкова: http://www.autodata.ltd.uk/cd-prod.asp?cd=CD3
                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                www.cyxap.com

                Коментар


                  #9
                  Autodata казва само колко литра е и вискозитет, колегата търси съвсем друго , доколкото аз разбирам.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    Предполагам че търсиш няк’во сметало да ти следи доставени / продадени масла. Започни с някаква екселска таблица докато разбереш точно как ще работиш и каква програма ти трябва.След половин година ще знаеш какво точно търсиш. Вместо да си даваш парите сега за една, втора, трета програма и по метода на налучкването да се спреш на най-малкото зло (софт).Трябва да знаеш че със ексел може да се правят много факирски работи ( който знае как ) затова не я подценявай.
                    Bravo 1.6 / 16

                    Коментар


                      #11
                      А може би софт за нулиране на сервизен интервал?
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар


                        #12
                        Интересно, авторът на темата не е писал в нея. Само първото мнение е негово. Бяха зададени уточняващи въпроси, но не плучиха отговор.Когато аз пусна тема, от която очаквам помощ и полезна информация за решаване на конкретен проблем, тогава участвам активно в диалога с останалите потребители. Някак не ми се връзва това... Май пак ни вземат за мезе В нашия форум напоследък е модно някой да пусне тема с общи въпроси, а след това да стои от стради и да ни чете сеирите, чесането на клавиатури и виртуалните ни егота...

                        Коментар


                          #13
                          Най-вероятно, такава тема има във всички автомобилни и неавтомобилни форуми, човека си пише просто.Аз мисля, че няма да получим отговор на въпросите си, тъй като автора и той не е наясно какво точно му трябва и защо.Просто е готино да си имаш компютър в "масларницата", дава малко по професионален вид.Пък понеже по тази причина ще има компютър, сега трябва някакъв "софт" да му сложим, да го оправдаем.Аз мисля да спрем предположенията, докато автора не ни отговори или докато някой не ни услужи с кристална топка.
                          .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                          www.cyxap.com

                          Коментар


                            #14
                            Добре темата е пусната вчера това че днес нямах време да пиша не значи че съм пуснал темата е така колко да има.....Прави сте че не се изразих правилно съжалявам.Значи търсия точно това което каза колегата Stef"според мен колегата търси програми които дават информация коя кола със какво масло да се кара,и съответно колко събира като количество двигател скорости и т.н "

                            Коментар


                              #15
                              Хм, твърде специализиран софтуер е това.Ако Autodata дава такава информация ... има я тук-таме, но като че ли по добре да е на някой лаптоп и да се ползва само когато има нужда от нея информация. Разбирате ме какво искам да кажа.
                              .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                              www.cyxap.com

                              Коментар

                              Working...
                              X