Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още малко романтика

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Честито на колежката-Горчиво.

    Коментар


      #17
      Immortal написа:
      @mims: ЧЕСТИТОООООООО!!!!Абе никой ли не чете какво е написало момичето?!?!
      Точно щото четем КАКВО е написало момичето! И ко викаш, Дидо, Сивето спяла в бившето ти легло...ами вече е в сегашното!
      "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
      Ванга

      Коментар


        #18
        Казано по-така-жена му си е спала в леглото му още преди да се познават

        Коментар


          #19
          Мръсница!!!
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            #20
            Колега, попринцип е хубаво като вкарваш жените в леглото и ти да си там с тях :D
            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

            Коментар


              #21
              Още малко романтика

              Ние след сключването на граждански брак отидохме да вземем детето от ясла . А пък го сключихме защото кандидатствахме за кредит . Кредит не получихме апропо.
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #22
                Ми разтрогвайте брака тогава!
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  #23
                  Re: Още малко романтика

                  Румен_Хинчев написа:
                  Ние след сключването на граждански брак отидохме да вземем детето от ясла . А пък го сключихме защото кандидатствахме за кредит . Кредит не получихме апропо.
                  :D И с кредита си взе Фиат нали? Романтик си си ти явно!
                  Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                  Коментар


                    #24
                    Още малко романтика

                    И съпруга си имам , и ФИАТ ....романтика отвсякъде , колеги Веселушки :D
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      #25
                      Ето я снимката, която е няколко минути след отговора "ДА" на моят въпрос GAME OVER Първоначалния план беше това да се случи вечерта, когато водопада е осветен в различни цветни светлини..ама не дочаках. Тя гледаше водопада, беше се опряла на перилата, гушнах я отзад, погледнах я..нещо си мечтаеше...и май това, за което си мислеше в момента се оказа в една малка кутийка в ръката ми...последваха сълзи, усмивки, целувки...и те така
                      Прикачени файлове
                      SKODA 105L '78
                      PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                      FIAT 126p '89
                      TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                      GRANDE PUNTO 1.2 '06

                      Коментар


                        #26
                        Супер, много яко Абе момчетата може да не са мн романтични, но стане ли въпрос за съдбоносния въпрос стават доста изобретателни което си е за похвала !То честно да ви призная аз не съм никак романтична, напоследък нещо взех да се разнежвам. Аз обичам изненадите - не държа да има мили думи, цветя и романтика, а нещо грандиозно, което ще се запечата в съзнанието ми.
                        Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                        AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                        Коментар


                          #27
                          Явно Николаевците много ни бива в това (и не само в него) Не, че се хваля ама ...Аз предложих на една Нова Година. Бях наредил в едната стая свещи във формата на сърце и по средата кутийката с пръстена.Цял ден на 31 не бях на себе си - ами ако ми каже не?Както и да е седнахме, хапнахме пийнахме, мен не ме отпускаше. ...Дочаках 00:00 ч. и след наздравиците я хванах за ръка и и казах ела да ти дам първия подарък за новата година...След което я попитах "Ще се омъжиш ли за мен" тя се смееше и каза "ДА". Нанизах и пръстена и така. След 3 г. брак сме все така влюбени
                          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                          Коментар


                            #28
                            @tyson: И аз на една новогодишна трапеза, нацепен като казак направих тая грешка, попитах я "Ще се омъжиш ли за мен", а тя взе, че прие..., е те така вече 6 години се чудя как ми върза..., а иначе 10та година сме заедно и все така си се уважаваме ... А годежния пръстен го откраднаха при един обир... Майната му, ние нали сме си заедно И се уважаваме ...
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #29
                              Аз пък годежния пръстен си го нося... , ама за другото не съм се навила все още...
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар

                              Working...
                              X