Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българите - малцинство!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Българите - малцинство!?

    Днес сутринта чух по телевизията, че след 40 години българите ще наброяват 800 000, а мангалите 3 500 000 . Какво мислите по въпроса?

    #2
    Незнам дали ромите ще са толкова, но за българите може и да сме по-малко.Напълно вероятно да сме малцинство

    Коментар


      #3
      това се говори от много години
      Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


      FIAT BRAVO 1.8GT
      FIAT BRAVO 1.9TD ex

      Коментар


        #4
        Нищо чудно и да стане
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Ще станем като в ЮАР. Малцинството ще управлява мнозинството!
          Няма начин да няма начин!

          Коментар


            #6
            няма нужда никой да го казва, пределно ясно е. само не знам тогава какво ще правят мангалите, щото то няма да има от кого да се краде вече. всеки да се спасява поединично и отсега
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              така като гледам как се множат хлебарките нищо чудно след 50 г. да сме малцинство, но докато продължаве да търпим и да си мълчим ще ни мачкат

              Коментар


                #8
                е значи трябва да се вземат мерки

                Коментар


                  #9
                  Мерките отдавна са взети - циганин да си на тези години. Хем крадеш, ток не плащаш, в затвор не влизаш, правиш каквото си искаш, само веднъж на 4 години трябва да си дисциплиниран - пиеш бира, ядеш кебапчета и гласуваш за ДПС и БСП...

                  Коментар


                    #10
                    pakumba написа:
                    само не знам тогава какво ще правят мангалите, щото то няма да има от кого да се краде вече.
                    Ще има.Ще станат пирати. Европейския вариант на сомалийските.
                    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                    www.cyxap.com

                    Коментар


                      #11
                      Така е за голямо съжаление и аз го слушах по новините снощи!
                      FIAT BRAVO 1.6
                      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                      Коментар


                        #12
                        Приятно съм изненадан от модераторите, че оставиха темата. Аз лично нямам какво да добавя, защото всичко вече е загубено.
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          #13
                          Ха да си дойдем на думата Плащате ли с удоволствие осигуровките си? Плащайте, плащайте Аз от кога разправям, че от 10 новородени, 7 са циганчета (да са живи и здрави), останалите 3 са от всички останали етноси в България.Достатъчно е да се завъртите около който и да е родилен дом в страната за да се убедите.Който може да смята, да смята след 20 години колко ще сме българите

                          Коментар


                            #14
                            Колега, проблема не е в това че си плащаме осигуровките и данъците.Просто трябва да има промени в социалната политика на т.н. държава.Не съм расист и нямам нищо против тях, но не трябва да имат права повече от нас, само защото са соц.слаби.То, ако погледнем поне едно 80-90% от хората в държавата ни са соц. слаби, но за тях не се води политика за подпомагане, а за дообиране.Та накратко-проблема е в т.н. държава, а не в гражданите й.

                            Коментар


                              #15
                              Както върви и по рано ше стане това ,според мен до 5/10 години,трудоспособните щеси хванат дърмите и към по добра за живот държава .Аз лично от 2 години го мисля но на поледък се навивам да се реша.
                              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                              Коментар

                              Working...
                              X