Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

съвет за gsm тарифа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    съвет за gsm тарифа

    Значи питането ми е следноото. За около 3-4 месеца ми трябва да говоря с един номер /човека с когото ще говоря е с мтелски номер/ така да се каже неограничено. Или ако не неограничено поне по 15 мин дневно. С тази карта с други няма да говоря тоес трабва ми само за към един номер. Та питам за съвет каква тарифа и към кой оператор ще ми е най изгодна. Мисля и за включване към някоя бизнес група тоес да взема 2 карти към нея и да говоря без пари в групата. Кажете вие какво мислете по въпроса.
    Punto SX 1.1 55

    #2
    http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6524 аз съм точно така с приятелката си, на глобул обаче и за твое съжаление точно края на този месец изтича далаверката с 300 минути за 4 кинта месечно. мисля имаше някаква прима ама те са безплатни само вечер след 18.00 часа ли беше или по-късно. май ти остава само група. скоро имаше някаква полицейска оферта тук с безплатни минути. в момента има на глобул оферта- смарт май се казва, абонамент за 1 година /демек договор/ по 9 кинта такса месечно и 100 безплатни минути към глобул. освен това в приятели групата беше доста тънко, но провери го това на сайта на глобул. смарт се казва програмата.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      На М Тела примичките са си супер далаверка само малко търпение да имаш. сигурно над 100 тина часа разговори имам за около полвин година само че края на юни свършва далаверката Май само на корпоративните клиенти мобилните оператори пускат далавера за безплатни разговори в групата поне мои познати така си говорят. Е месечните такси си вървят.

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6524 аз съм точно така с приятелката си, на глобул обаче и за твое съжаление точно края на този месец изтича далаверката с 300 минути за 4 кинта месечно. мисля имаше някаква прима ама те са безплатни само вечер след 18.00 часа ли беше или по-късно. май ти остава само група. скоро имаше някаква полицейска оферта тук с безплатни минути. в момента има на глобул оферта- смарт май се казва, абонамент за 1 година /демек договор/ по 9 кинта такса месечно и 100 безплатни минути към глобул. освен това в приятели групата беше доста тънко, но провери го това на сайта на глобул. смарт се казва програмата.
        Сигурно ли е това че изтича промоцията в края на май за b conecta с един номер за безплатни разговори.
        Punto SX 1.1 55

        Коментар


          #5
          Punto SX написа:
          pakumba написа:
          http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6524 аз съм точно така с приятелката си, на глобул обаче и за твое съжаление точно края на този месец изтича далаверката с 300 минути за 4 кинта месечно. мисля имаше някаква прима ама те са безплатни само вечер след 18.00 часа ли беше или по-късно. май ти остава само група. скоро имаше някаква полицейска оферта тук с безплатни минути. в момента има на глобул оферта- смарт май се казва, абонамент за 1 година /демек договор/ по 9 кинта такса месечно и 100 безплатни минути към глобул. освен това в приятели групата беше доста тънко, но провери го това на сайта на глобул. смарт се казва програмата.
          Сигурно ли е това че изтича промоцията в края на май за b conecta с един номер за безплатни разговори.
          10000000000% колега, все пак приятелката ми има такава карта и си говорим с нея по 6 часа месечно за 4,8
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            Punto SX написа:
            pakumba написа:
            http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6524 аз съм точно така с приятелката си, на глобул обаче и за твое съжаление точно края на този месец изтича далаверката с 300 минути за 4 кинта месечно. мисля имаше някаква прима ама те са безплатни само вечер след 18.00 часа ли беше или по-късно. май ти остава само група. скоро имаше някаква полицейска оферта тук с безплатни минути. в момента има на глобул оферта- смарт май се казва, абонамент за 1 година /демек договор/ по 9 кинта такса месечно и 100 безплатни минути към глобул. освен това в приятели групата беше доста тънко, но провери го това на сайта на глобул. смарт се казва програмата.
            Сигурно ли е това че изтича промоцията в края на май за b conecta с един номер за безплатни разговори.
            10000000000% колега, все пак приятелката ми има такава карта и си говорим с нея по 6 часа месечно за 4,8
            Аз защо мисля че дотогава е срока за активиране а иначе картите изтичат 1 година след активиране - например ако е купена септември миналата година и е активирана тогава би трябвало да важи до септември тази година
            Punto SX 1.1 55

            Коментар

            Working...
            X