Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Агенции за подбор на персонал във Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Агенции за подбор на персонал във Варна

    Привет колеги!Сигурно като много от вас и аз останах без работа!Днес ходих до една агенция за най-обикновенна консултация!Както и очаквах поискаха ми 30 лв и подчертаха,че срока за който ще ми "търсят" работа е 3 месеца!Не съм много обнадежден и се чудя дали ще съм поредният лапни-шаранко!Ако може колегите от Варна които са се сблъсквали с подобни агенций да изкажат мнение!На коя агенция може да се разчита и на коя не!Благодаря предварително!
    Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
    Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

    #2
    макар и да не съм се сблъсквал с агенции точно във Вн, а само в Сф, в 99.9 % от случаите съм оставал разочарован. понякога обаче читавите фирми си пускат обяви и през агенция, за да имат по-голям избор евентуално, обаче по мой наблюдения сериозните фирми поемат разходите в този случай и не те товарят теб с някакви простотии. В конкретния случай кой гарантира, че ще ти търсят въобще работа, може само да си бъркат в носа и това е. Не е зле да напишеш тук какво търсиш, може някой да помогне
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: Агенции за подбор на персонал във Варна

      i4kin написа:
      Привет колеги!Сигурно като много от вас и аз останах без работа!Днес ходих до една агенция за най-обикновенна консултация!Както и очаквах поискаха ми 30 лв и подчертаха,че срока за който ще ми "търсят" работа е 3 месеца!Не съм много обнадежден и се чудя дали ще съм поредният лапни-шаранко!Ако може колегите от Варна които са се сблъсквали с подобни агенций да изкажат мнение!На коя агенция може да се разчита и на коя не!Благодаря предварително!
      Колега НЕ ИМ ДАВАЙ ПАРИ!!! Попаднал си на кофти агенция. Сега е КРИЗА и всеки иска работа. 90% от агенциите работят на принципа /да щипнем и от работодателя и от работника/. Потърси агенция която взема само и единствено от работодателя. Ти си човека който си продава труда и не трябва да плащаш за това, че някой си иска да ти намери работа. Добрите работодатели си плащат за да получат добри работници. Лично аз преди четири години се бях озорил за работа и агенция ЗЕНИТ ми намери за 3 дни. Не ти искат комисион поне тогава беше така и бяха изключително любезни и вежливи. Те са само пример ако искаш агенция да ти търси работа единственото условие е да си пуснеш автобиография при нея и те да ти я осигурят. Никакви предварителни плащания!!! Възможно е след като ти намерят да ти спрат от първата заплата някакъв процент който е хубаво да договориш предварително. Казвам ти го като човек който е правил интервюта за работа на над 100 човека вече.
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #4
        пробвай jobs.bg - там е по-вероятно да намериш работа, отколкото в някоя агенция - масово обявяват фалшиви работни места и цоцат пари от хора в нужда. А тая агенция те е минала, според закона не трябва да искат пари от търсещите работа. Ако ти се оплаква, можеш да се оплаеш, че са ти взели пари
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Тия агенции са пълен фарс, лично на мен в нито един случай досега не са ми помогнали. Съществуването на HR отдел като част от фирма е почти безсмислено, пък камо ли на фирма, която се занимава само с това. Моето мнение - въобще не разчитай на тях.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар

          Working...
          X