Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПТП, АКТ, обжалване, решение.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ele написа:
    По твоята логика, утре ако мина на червено на път с предимство и смачкам на някого колата, който минава на зелено, но на път без предимство, аз ще съм виновна, че съм минала на червено, а другата кола ще е виновна, защото не ме е пуснала по пътя с предимство. Яка логика, съгласих се. Това дали е по молба на застрахователите, защото явно те печелят от цялата работа?
    Както казах, не ми се водят "разговори под шипковия храст".Сега очаквам да представиш и случай, от преди време, с познат на братовчеда на твой познат, който живее в Свазиленд, Южна Африка.Конкретно по "яката" ми логика.В случая не коментираме кой е виновен от морална гледна точка, пред Бог или пред Аллах.Ако не се лъжа, коментираме решението на съда.Касаторът обжалва Акта и съда се произнася по Жалбата. Само Жалбата. Само по мотивите представени в Жалбата.И в конкретния случай е прав.Съда не казва кой е виновен, а се произнася по Жалбата. Казва че мотивите в същата са неоснователни. И по тази причина потвърждава Решението.Ако касатора беше предоставил други факти [и доказателства за тях], когато е трябвало, може би щеше да е друго, но в случая не е.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар

    Working...
    X