Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По светло и насред София...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    с една лека подробност.Ако открият дори една част,ноистел на номер не се води цялата открадната и плащат много по-малко от целия размер на застраховката защото е открита част от колата (ако ще да е едно парченце от стъклото ама на което е маркера)
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #17
      няма такава история за изплащане на каско при положение, че като отидеш при застрахователите не покажеш обявеният брой ключове!Познат ми разправя някакъв случай за някакъв "хитрец" , които го осъдили за застрахователна измама,след като е обявил, че колата му е открадната без ключ!Друг е въпроса, че трябва да се направи и извод, че след като аидуците са отишли да върнат колата при застрахователите барабар с ключа има друга някаква игра!Но потърпевшият е гризнал голяма дърво!

      Коментар


        #18
        И аз мисля, че куките са в комбина. На всичкото отгоре застрахователите няма да изплатят колата на човека, защото ключа бил на таблото
        FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

        Коментар


          #19
          куките даже и с лада да са, пак трябва да тръгнат след тях мамка им, отделно радиостанциите ... всичко е постановка а онзи с мечока дреме му, не всеки може да си купи такава пущина....аз що нямам такава кола.Имал кола взели я, дреме му, ще си вземе друга, по нова, а куките да вземат да се гръмнат, баси, за какво им се плаща. Вчера спрях за секунда да слезе жена ми и ме глобиха 20 кинта, а по нататък два мечока си спрели даже не си праят труда да пуснат аварийните....
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #20
            Вчера съм спрял в задръстване и до мен патрулка и двамата седят навън от двете страни на улицата.Поне 100 човека минаха покрай мен по трамвайните линии докато трамвая се мъчеше да мине,поне 100 таксита правиха обранен завой а те си гледаха съвсем спокойно.Накрая спряха някаква колица такава стара защото не можело да прави ляв завой от една от преките на главната улица......представете си...
            Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

            Коментар

            Working...
            X