Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-хубавото Bravo HGT във форума.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Първо да уточня, че обичам анкетите и класациите и ги приветствам. Идеята на въпроса ми беше, че по снимка 99 % от потребителите на форума няма да познаят дали е снимано браво HGT 154 к.с. или например браво 1.4 75 к.с. А след като ще оценяваме снимки, по-добре да участват всички бравоци.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #32
      Един глас и от мен за Бравото на sUkI въпреки че черните коли за мен са отврат.Ако и Бравото вече се движи със бившия ми филтър, то гласовете от мен стават два :DДа допълня и другата съществена разлика между HGT и "обикновеното" Браво-HGTо е с дискови спирачки и на четирите колела.

      Коментар


        #33
        snake написа:
        Първо да уточня, че обичам анкетите и класациите и ги приветствам. Идеята на въпроса ми беше, че по снимка 99 % от потребителите на форума няма да познаят дали е снимано браво HGT 154 к.с. или например браво 1.4 75 к.с. А след като ще оценяваме снимки, по-добре да участват всички бравоци.
        Не знам ама ...едно до друго спряни две Bravo-та HGT и SX ...направо са две различни коли Все пак ,ако стане популярна темата и може найстина да се направи анкета и да се гласува за "Най-красивото Bravo и не само HGT :D

        Коментар


          #34
          Предната броня също е различна!А мигачите на стоково ХГТ са жълти не тъмни като от Мареа!

          Got nos?

          Коментар


            #35
            има разлика от ХГТ и СХ,но за характерните прагове нека не става дума понеже моето е 1,6 и то има от тея характерните прагове.ХГТ-то е по-дълго със 6см. ако не се лъжа точно колко см. бяха.
            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

            Коментар


              #36
              ivailo rachev написа:
              има разлика от ХГТ и СХ,но за характерните прагове нека не става дума понеже моето е 1,6 и то има от тея характерните прагове.ХГТ-то е по-дълго със 6см. ако не се лъжа точно колко см. бяха.
              Може да има, само ако си ги слагал ти (за праговете говоря). Като ти гледам колата в гаража, праговете съвсем не са ти като на HGT.А иначе наистина е малко по-дълго ХГТ-то, и то именно заради предната броня, както каза sUkI.

              Коментар


                #37
                snake написа:
                Първо да уточня, че обичам анкетите и класациите и ги приветствам. Идеята на въпроса ми беше, че по снимка 99 % от потребителите на форума няма да познаят дали е снимано браво HGT 154 к.с. или например браво 1.4 75 к.с. А след като ще оценяваме снимки, по-добре да участват всички бравоци.
                То немаме 10 HGT-а в целия форум,ние най-красивото търсим..????Да се качват снимки на бравота,няма значение 1.2 или 2.0...ако другите колеги са съгласни разбира се!За мен колата на sUkI е без конкуренция,но все пак съм пристрастен!
                Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                Коментар


                  #38
                  Racer GT написа:
                  snake написа:
                  Първо да уточня, че обичам анкетите и класациите и ги приветствам. Идеята на въпроса ми беше, че по снимка 99 % от потребителите на форума няма да познаят дали е снимано браво HGT 154 к.с. или например браво 1.4 75 к.с. А след като ще оценяваме снимки, по-добре да участват всички бравоци.
                  То немаме 10 HGT-а в целия форум,ние най-красивото търсим..????Да се качват снимки на бравота,няма значение 1.2 или 2.0...ако другите колеги са съгласни разбира се!За мен колата на sUkI е без конкуренция,но все пак съм пристрастен!
                  Личи си ,че си се разтичал на кожичката :P heheh

                  Got nos?

                  Коментар


                    #39
                    Дори не искам да знам какво значи това

                    Fiat Bravo T-Jet 120

                    Коментар


                      #40
                      BolgAryan написа:
                      Дори не искам да знам какво значи това
                      ако те возят с 140-150км градско ще разбереш...
                      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                      Коментар

                      Working...
                      X