Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за HTC-Wildfire

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за HTC-Wildfire

    Колеги, въпросът ми е какво е мнението ви за въпросната машинка?.Тези от вас, които ползват това устройство доволни ли са като цяло?.Проблеми?.Благодаря предварително!

    #2
    Процесора за мен е слабичък.Desire е друга песен.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Wildfire има фабричен дефект с камерата в някой партиди. Имай го в предвид ако ще го купуваш - тествай камерата дали фокусира добре.

      Коментар


        #4
        :D Благодаря колеги, много сте бързи!.Ами сериозно се замислям за въпросната машинка.И на мен ми се видя леко слаб процесора.Няма да го товаря с някакви кой знае какви приложения.Просто този ми хареса, та затова питам.На камерата не съм обърнал внимание, но ще го имам в предвид

        Коментар


          #5
          curko написа:
          :D Благодаря колеги, много сте бързи!.Ами сериозно се замислям за въпросната машинка.И на мен ми се видя леко слаб процесора.Няма да го товаря с някакви кой знае какви приложения.Просто този ми хареса, та затова питам.На камерата не съм обърнал внимание, но ще го имам в предвид
          Недей колега,найстина е слаб и много от готините приложения не тръгват на него.По-добре додай още някой лев и вземи Desire за да не те е яд после.Макар че разбира се ти си преценяваш.
          Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

          Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

          Коментар


            #6
            Колега аз имам htc touch 2 и машинката си е много добра поне за мен де. След като съм говорила с приятели за htc-та те се оплакват че преди да тръгне някое приложение трябва а се инсталира спец. програма, при мен не е така. Вярно дадох доста парички ама си заслужава.

            Коментар

            Working...
            X