Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся навити да поиграем баскетбол!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся навити да поиграем баскетбол!

    Издирвам пенсионирани баскетболисти, или просто любители, на които им се играе. Идеята е да се съберем 10-12 човека и веднъж-два пъти месечно да се събираме в зала и да играем сериозна игра. Естествено ще бъде събота или неделя, за да можем всички да сме свободни и да бъде наистина нещо сериозно. Става въпрос за 5 на 5 чист баскетбол на цял терен, а не импровизираният стрийтбол ... Мечтата ми е т’ва да стане и след година примерно да спретнем отбор за аматьорската лига !За зала ми хрумва Триадица, като примерно ще бъде нещо от сорта на 10тина лева на човек, но още не съм проверил точно ... В момента в който видя, че има интерес ще поразуча по-сериозно. Към модераторите моля темата да остане в общи, за да може да я мернат повече хора ! Очаквам коментари, мнения и най-вече желаещи, защото ми се играе адски много Модерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org-------------------------Януари 2011, всяка неделя, от 19 : 30 часа на Локомотив София имаме по час и половина !МОЛЯ, всички да си носят по една бяла и една черна тениска, за да можем да се различаваме в играта ! За връзка с мен - 0893 58 14 41 - ИлиянСледете темата за допълнителна информация.
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    #2
    За съжаление съм от Плевен иначе съм първия,който щеше да се запише.Все още има хляб у мен.Дано се съберете и поспортувате.

    Коментар


      #3
      За футбола, който уж е по-популярен спорт не успя да се събере отбор, та за баскетбола..........
      преди - TIPO
      сега - VOLVO XC60

      Коментар


        #4
        Футбола е по-популярен ... вярно е ! Разликата е, че някога играл ли си сериозно баскетбол, ти го обичаш цял живот ... веднъж зарибен по баскетбола човек, цял живот му остава страст ! Аз примерно тренирах сериозно до като бях на 14-15, после 2 поредни контузии и ... приключих ... Много голям спорт е ... хайде колеги, да се поизпотим малко !
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          #5
          +1 за баскета :D
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Ми аз бих се включил и в баскетбола и във футбола,ама къде е Стара Загора,къде е София ?!
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              Принко ... ако си тренирал баскетбол ... намираш още 2ма 3ма бивши съотборници и колко му е веднъж в месеца да идвате да поиграйваме ... Сачма ... върна ми надеждата ... Айде чакам други сериозни хора за наистина сериозна игра !
              Fiat Forum Bulgaria

              Прекаленият светец и богу не е драг !

              Коментар


                #8
                Ichkin написа:
                Принко ... ако си тренирал баскетбол ... намираш още 2ма 3ма бивши съотборници и колко му е веднъж в месеца да идвате да поиграйваме ... Сачма ... върна ми надеждата ... Айде чакам други сериозни хора за наистина сериозна игра !
                Не съм тренирал,ама бая съм играл и в махалата и в училище,още поигравам чат-пат.
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  Имаш 2ма сериозни мераклии Събота и неделя съм фрии макар 1-2 пъти в месеца да пътувам. Съотборника ми е с мен със същия график:P Имаме и хубава топка..Ниво- аматьориФизическо състояние- не много добро имаме нужда от 2-3 игри за да започнем да влизаме в ритъм.Ниво на игра:Аз Далечни топки 0-10 Борби под коша 2-10Дрибъл 5-10Тичане 7-10Пасове- 5-10Високи топки борба 7-10Съотборника ми Далечни топки стрелба 2-10Борби под коша-ниско 5-10Дрибъл 5-10Пасове 7-10Високи топки борба 6-10 :D :D

                  Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                  Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                  Добло 02' 1.9 D- ех
                  Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                  Коментар


                    #10
                    Аз и един приятел, вие двамата, сачмата - 5ма ! Имаме надежда, Хайде момчета, признавайте си още и да намирам зала !
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #11
                      Пу ако беше в Бургас...имам топка и само дебна някой да ми каже, че му се играе...
                      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                      Коментар


                        #12
                        Ichkin написа:
                        Аз и един приятел, вие двамата, сачмата - 5ма ! Имаме надежда, Хайде момчета, признавайте си още и да намирам зала !
                        Едната петица я намерихме.
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар


                          #13
                          Ем хубаво е поне 12 човека да се събереме ... Хем за смени, хем не всеки ще може всеки път ... хем за официален отбор трябват 12
                          Fiat Forum Bulgaria

                          Прекаленият светец и богу не е драг !

                          Коментар


                            #14
                            Бе като за начало 8-10 човека ако се съберем ще е окей...а после с малко пари ще направим някой трансфер на играчи(примерно от алфа форума или ланча форума) Ичкин нали имаш рег. в алфа форума, защо не пуснеш една темичка и там :P

                            Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                            Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                            Добло 02' 1.9 D- ех
                            Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                            Коментар


                              #15
                              Речено сторено А ако играем 4 на 4 нали знаеш, че трябва да тичаме доста повече :D Аз не виждам как ще стане :D
                              Fiat Forum Bulgaria

                              Прекаленият светец и богу не е драг !

                              Коментар

                              Working...
                              X