Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся навити да поиграем баскетбол!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ако ще даваме пари за зала, изобщо не виждам проблем да дадем пари за хубава топка. В Надежда до стадиона на Локото има един голям магазин, има хубави топки там, и са евтини. Не съм казал, но ще повторя - поради липса на черна, мога да дойда с бяла, синя, червена фанелка. Срещу 50 лв/мач мога да бъда съдия. Колеги, нека преди да събираме пари за нашето удоволствие - Нека помогнем на Митко - той е като нас!Нека подкрепим Дарителската компания на форума, също така.

    Коментар


      #32
      Ъп, да видят всички ...
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #33
        Благодаря на всички, които се събраха, играха с хъс и желание !Другият път по-разпределено, по-сериозно, ще се редуваме за съдия, ще броим точки и смятам да направим още по-добра игра !Часът и мястото на срещата са известни ...П.С. Ако някой модератор чете - благодаря, че оставихте темата в общи и моля да я преместите вече където и е мястото - при срещи и мероприятия !Нека всички взели участие днес следят темата профилактично ...
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          #34
          Ichkin написа:
          П.С. Ако някой модератор чете - благодаря, че оставихте темата в общи и моля да я преместите вече където и е мястото - при срещи и мероприятия !
          Когато пишеш в поста си нещо до модератор, след това докладвай собственото си мнение, така може да си сигурен, че това което пишеш, ще бъде видяно от модератор. Местя темата, а утре ще оправя и водещото мнение като добавя информацията за часа и мястото на срещата.

          Коментар


            #35
            http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=53848&page=12
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              #36
              аз съм аут до края на месеца - оказа се скъсана вътрешна глава на прасеца

              Коментар


                #37
                Много неприятно, колега! Дано да се възстановиш бързо!Обнових информацията във водещия пост.

                Коментар


                  #38
                  emdless4 написа:
                  аз съм аут до края на месеца - оказа се скъсана вътрешна глава на прасеца
                  Да се оправяш бързо и ... сега поне на спокойствие ще изкараш празниците Всяко зло за добро
                  Fiat Forum Bulgaria

                  Прекаленият светец и богу не е драг !

                  Коментар


                    #39
                    Обновление в темата в КАРБ.Неделя, от 19 : 30 часа на Локомотив София.
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #40
                      Някой от София ако има интерес, да не се колебае, а да заповяда. Местя темата в "Общи приказки".

                      Коментар


                        #41
                        Играем всяка неделя от 19:30 часа до 21:00 часа на стадион Локомотив. Трудно се събираме 10 човека, за това ако има желаещи закърнели мускулни памети, да заповядат
                        Fiat Forum Bulgaria

                        Прекаленият светец и богу не е драг !

                        Коментар


                          #42
                          Бе чудя се аз... До преди няколко години (гимназията и малко след това) играех доста често в училище. Сега доста рядко цъкам, а взе да ми липсва...Тази неделя конкретно не мога - на работа съм
                          In JTD I believe, in Nm I trust !

                          Коментар


                            #43
                            е, какво има да се чудиш? идвай направо на място.
                            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                            Коментар


                              #44
                              Промяна в плановете, гайсНамират се сериозни момчета, които да заменят несериозните.13.02.2011г. от 19 : 30 - Стадион Локомотив.П. С. Жорка -__________________П.С.2. : Колегата, който звъня /май от този форум беше/ - да заповяда ... За въпроси ... отново пиша - 0893 58 14 41 - Илиян Добре дошли са и нови момчета, желаещи да идват сериозно и редовно
                              Fiat Forum Bulgaria

                              Прекаленият светец и богу не е драг !

                              Коментар


                                #45
                                Ичкин е запазил залата на ст. Раковски в неделя от 21.00.Заповедайте
                                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                                Коментар

                                Working...
                                X