Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся навити да поиграем баскетбол!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И на мен ми се играе, все пак това е играта с която съм израсъл , ноооо имам проблем с колената и на двата крака и с години не съм играл.Пък съм и малко далечко от вас !

    Коментар


      #17
      За момента има и от Алфа форума 1 попълнение
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #18
        До момента сме : 1.Аз2. Мартин / мой приятел/3. sachma4.VFTI 5. VFTI’s friend6.ogi28b7.digitalundgrd8.Pastora9.MUROMANБор им се поне за още един човек
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          #19
          Ichkin написа:
          ...6.ogi28b...
          Интересно! ТОВА е първият ми пост в тази тема. Но щом съм в списъка, нЕма да разваляме строя....

          Коментар


            #20
            Ichkin написа:
            Борим се поне за още един човек
            +1 брой!Верно е това, че играл ли е веднъж човек.... Да ме викат да ритаме сега - няма да се мръдна, ама за баскет съм на линия!Преди играехме в МГУ-то и залата на МЕИ-то, сега не знам как е положението там. Иначе всяка зала ми е ок.

            Коментар


              #21
              Малей като гледам алфа форума се събрахме 20човека Тааа скоро май ще има хубава срещичка :PIchkinбраво за усилията и времето което хвърляш за да се съберем да поиграем

              Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
              Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
              Добло 02' 1.9 D- ех
              Добло 06' 1.3 Mjet -ех

              Коментар


                #22
                Доста хора се понасъбрахме - това е наистина хубаво ! От алфа форума има доста баскетболисти, което ми напълни душата ! Проблема за сега е залата, защото днес от 2 места ме отсвириха, но утре продължава търсенето ... Ето и темата в алфа форума за желаещите да следят развитието и ! http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=53848
                Fiat Forum Bulgaria

                Прекаленият светец и богу не е драг !

                Коментар


                  #23
                  в свободните съботи и недели и аз може да се присъединявам, ако още не сте събрали бройката..
                  "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                  (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                  Коментар


                    #24
                    Такааааааааам ...От Раковски ми дадоха добро време и добра цена ...Неделя от 21 до 22 и 30 за към 35 лева на седмица ...Смятам, че е доста добре ... в залата никога не съм играл, само я мернах - не е нещо особено, но не е и много зле.Ако до утре по обяд нямам възражения - отивам и плащам до края на месеца за неделите от 21 часа - смятам, че времето е незадължаващо и няма да обърка ничии планове !За другият месец, евентуално ще се търси нещо по-доброЗа мнения, препоръки, оплаквания, морална подкрепа, леене на куршум и прически :0893 58 14 41 - Илиян
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #25
                      Ichkin написа:
                      Такааааааааам ...От Раковски ми дадоха добро време и добра цена ...Неделя от 21 до 22 и 30 за към 35 лева на седмица ...Смятам, че е доста добре ... в залата никога не съм играл, само я мернах - не е нещо особено, но не е и много зле.Ако до утре по обяд нямам възражения - отивам и плащам до края на месеца за неделите от 21 часа - смятам, че времето е незадължаващо и няма да обърка ничии планове !За другият месец, евентуално ще се търси нещо по-доброЗа мнения, препоръки, оплаквания, морална подкрепа, леене на куршум и прически :0893 58 14 41 - Илиян
                      Братчед, аз викам да съберем парите първо, да не стане мяу :D и да си цъкаме 2-3 човека някоя вечер :D
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #26
                        също така можеш да кажеш, кои точно влизат в бройката. иначе 21 ч. неделя е идеално.
                        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                        Коментар


                          #27
                          В бройката влизат всички, на които им се играе ... като се съберем 20 човека, правиме 2 отбора по 2 петици и пак ще играем ... В момента няма нищо официално, така че ...
                          Fiat Forum Bulgaria

                          Прекаленият светец и богу не е драг !

                          Коментар


                            #28
                            До края на месеца остават 3 недели, в които от 21 : 00 в зала раковски имаме по час и половина ! Интересува ме наистина, дали имаме 2 читави топки, че ако нямаме, трябва да инвестирам в топка, защото в момента нямам читава ...В неделя, в 20 : 00 часа ще съм на ЕКО-то на българия, за тези, които не знаят залата ! в 20:30 тръгваме от там и от 20:30 до 20:50 пред входа на стадиона откъм улица Балша. Пред входа на самия стадион, не пред баскетболната зала !Телефона ми го има по-горе, запишете го и ако има нещо, звънете !Ако до петък, не са ми писали поне 2ма с топки, ще отида да купя една.МОЛЯ, всички да си носят по една бяла и една черна тениска, за да можем да се различаваме в играта !Аз ще търся свирка тия дни, но ако някой има, е хубаво да носи !
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар


                              #29
                              Топка имам Мисля, че е хубава...Утре ще я напомпам и ще сложа снимка за оценка... Иначе може от Англия да поръчаме една за 15-20лв. а може и някаква по-скъпа като съберем пари от целия отбор Викам това да го решим в Неделя...И значи да разбирам. НЕДЕЛЯ 14.11.10г. в 20.20часа на бензиностанция ЕКО на бул.България

                              Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
                              Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
                              Добло 02' 1.9 D- ех
                              Добло 06' 1.3 Mjet -ех

                              Коментар


                                #30
                                Бе ела по рано да удариме по 1 кафе ... няма да се преебеш ... :D
                                Fiat Forum Bulgaria

                                Прекаленият светец и богу не е драг !

                                Коментар

                                Working...
                                X