Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С нов съединител съм вече

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С нов съединител съм вече

    Колеги да ви се похваля в събота смених съединителя на бравото(1.4) 137 лева ми е пълния комплект няква марка GMS италиански бил лично го купувах...ся напрао не моа да си позная колата
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Да ти е честит!

    Коментар


      #3
      Честито! Като се сетя, че и аз трябва да правя тази процедура... лошо ми става
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        ами 300 лева ми седна всичко със семеринг на коляновия вал сваляне на картера да се силиконисва и смяна на съединител
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #5
          сега къде отделя много ниско ли
          КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

          Коментар


            #6
            еми направил съм си го от средатата да отделя така ми е удобно....
            Fiat Bravo 1.9 JTD 100

            Коментар


              #7
              mitkosoft написа:
              ами 300 лева ми седна всичко със семеринг на коляновия вал сваляне на картера да се силиконисва и смяна на съединител
              Уф... на мен 300лв. само ми струва читав съединител... Лошото е, че скоро трябва да сменям и ангренаж... и там за тоз мотор си е изваждане...
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                те и мене ме плашиха със 280 лева валео но има и по евтини варианти все пак не се знае дали утре колата ти няма да стане тотал че да давам 300 лева за съединител
                Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                Коментар


                  #9
                  stefaka222 написа:
                  сега къде отделя много ниско ли
                  Този въпрос от какво е повлиян ? Моето Браво е с такъв нискоотделящ (мек педал, няма и луфт) съединител и още се чудя дали да сменям съединителя. 288 лева комплекта Та най-вероятно ще го сменя като се освежа малко финансово, че покупката ме изцеди доста Извинявам се за намесата в темата, лек ден на всички !
                  In JTD I believe, in Nm I trust !

                  Коментар


                    #10
                    мирише ми на фтулки на стартера
                    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                    Коментар


                      #11
                      reter написа:
                      мирише ми на фтулки на стартера
                      Къв стартер бе баювото,нещо май се обърка а?
                      Bravo 1.2 16v
                      Lancia Dedra 1.8 16v
                      Suzuki GSXR250R

                      Коментар


                        #12
                        Колега, преди две години смених съединител и жило на същата Брава /която в последствие продадох/ , като вместо оригиналния за 250 лв. сложих някакъв английски по-евтин със 100лв. Отначало педалът беше супер лек, като постепенно за около 2-3000 км. се втърди и стана отвратително тежък. Освен това страдах от пълна липса на "полусъединител" т.е. при плавно отпускане на педала, съединителя зацепваше изведнъж, което пък разтърсваше цялата кола. Искрено ти пожелавам да нямаш тези или други странични ефекти!
                        Peugeot 301
                        Punto 1.9 JTD - на жената

                        Коментар


                          #13
                          venco67 написа:
                          Колега, преди две години смених съединител и жило на същата Брава /която в последствие продадох/ , като вместо оригиналния за 250 лв. сложих някакъв английски по-евтин със 100лв. Отначало педалът беше супер лек, като постепенно за около 2-3000 км. се втърди и стана отвратително тежък. Освен това страдах от пълна липса на "полусъединител" т.е. при плавно отпускане на педала, съединителя зацепваше изведнъж, което пък разтърсваше цялата кола. Искрено ти пожелавам да нямаш тези или други странични ефекти!
                          Точно това е риска при смяната на съединител,затова не се жалете да се купувате съединител с по-меко феродо за да зацепва плавно!
                          FIAT BRAVO 1.6
                          FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                          LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                          Коментар

                          Working...
                          X