Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли тука математици, да помогнат с няколко задачки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли тука математици, да помогнат с няколко задачки?

    Става въпрос за курсова работа, ВМ 1 част. Детерминанти, системи уравнения, полиноми, те такива.

    #2
    Re: Има ли тука математици, да помогнат с няколко задачки?

    ThE_PuNiSHeR написа:
    Става въпрос за курсова работа, ВМ 1 част. Детерминанти, системи уравнения, полиноми, те такива.
    Колега да не си в търновския университет , ако да - каква специалност Че аз миналата година имах подобна курсова
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Не, ТУ Варна.

      Коментар


        #4
        Къде са задачите?
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #5
          Колега, това нещо съм го учил преди 24г. и вече съм го позабравил, но чуй моя съвет: щом като искаш да имаш инж. пред фамилията си /или греша?/ не търси помощ от приятел, ами залягай над уроците и учи! Висше образование лесно не се взима. Иска много труд. Повярвай ми само диплома без знание нищо не означава! А пък ако та затрудняват тези тъпи задачи по ВМ I част, какво правим по-нататък! Извинявай за "бащините заръки", но така мисля, така съм възпитаван.
          Peugeot 301
          Punto 1.9 JTD - на жената

          Коментар


            #6
            ...

            Коментар


              #7
              Ама той човекът не иска някой да му направи курсовата работа ами да му обясни как да си я направи. Няма причина да го критикуваме.Много правилно постъпва - ако има проблем търси помощ, вместо да си бие главата в стената.
              Bravo 1.6 / 16

              Коментар


                #8
                И какъв ти е проблема да си ги решиш сам, ходил ли си на някое упражнение този семестър. Преди 13г съм ги решавал и сега ще ми трябва сигурно 1 час да си припомня това онова и за още толкова да ги реша, признавам че съм позабравил малко някои неща, ама ти трябва по-добре от мен да ги знаеш щом сега го учиш.
                ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
                Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

                Коментар


                  #9
                  Ех, то да не попиташ нещо. Айде няма нужда и без това почти съм ги решил.Следващото важи в пълна сила.Германски форум- задаваш въпрос-отговарят ти;Руски форум - задаваш въпрос, и на теб ти задават;Български форум - задаваш въпрос-всички ти обясняват колко си тъп.

                  Коментар


                    #10
                    давай задачите, преди 2 месеца взех изпита по ЛААГ - дано да го помня :D
                    Fiat Forum Bulgaria

                    Прекаленият светец и богу не е драг !

                    Коментар


                      #11
                      Колега, пусни задачите тук. Миналата седмица си взех изпита по математика и горе-долу се справях с детерминантите и матриците, системите линейни уравнения и неравенства, транспортната задача... мога да пробвам да ти помогна. Уча в СА "Д. А. Ценов", Свищов. Изпита го взех с 3 но все пак мога да се опитам да ти помогна

                      Коментар


                        #12
                        http://img843.imageshack.us/img843/8...kursova231.jpg Трябват ми да си сверя, доло горе. Че утре трябва да ги предавам.

                        Коментар


                          #13
                          ThE_PuNiSHeR написа:
                          http://img843.imageshack.us/img843/8527/kursova123.jpghttp://img2.imageshack.us/img2/3922/kursova231.jpg Трябват ми да си сверя, доло горе. Че утре трябва да ги предавам.
                          На пръв поглед ми изглеждад лесни, но трябва да им се отдели време.Аз няма да мога от днес за утре - нямам толкова време, но мисля че със задачите от втория линк ще се справя за 30-60мин.
                          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                          Коментар


                            #14
                            Довечера ако се прибера по-рано ще направя 3,4 и 5 ... другите не ги владея ...
                            Fiat Forum Bulgaria

                            Прекаленият светец и богу не е драг !

                            Коментар

                            Working...
                            X