Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся да наема / Бих услужил на колега

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    stilo_new написа: Преглед на мнението
    Здравейте. Търся някой колега от Бургас със Стило, за да можем да направим проба с бобина. Че имаме съмнения, че едната е заминала. 0885 93 05 07
    Също ако някой продава изправна бобина и е в Бургас, да се обажда.

    Коментар


      Колеги може ли някой да ми услужи с пети зацепване за 1.8 16в 113коня ? Ако е нужно ще си платя за 2 дни да сменям ангренаж ,благодаря предварително :/
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        Колеги, някои да ми обслужи с ключ за пропката за масло на fiat brava 1.6 16v? Мисля, че е някакъв шестограм. От Плевен

        Коментар


          Купи си, 12мм е и е няколко лв
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            Купих си вече, просто тогава беше Неделя, а ми се искаше тогава да го сменя.

            Коментар


              Мога да ударя едно рамо с диагностика .ОБД 2 букса и софтуер Делфи .
              Пишете на ЛС , редовно съм във форума .
              За Пазарджик .
              Светльо
              Фиат Стило 1.8 16V , с хладилна жабка.

              Коментар


                Някой от София има ли тестер за спирачна течност? Искам да го наема за около 5 минути.

                Коментар


                  Търся сълба висока згъваема за събота или неделя
                  поне 6м може и по висока
                  Трябва ми по наклонен покрив да стигна до билото че ми е паднал един капак да го сложа и замажа
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    Здравейте , някой колега от София има ли работещ FЕS и Елм327 за извършване на следната процедура :Click image for larger version

Name:	Proxi1.jpg
Views:	1
Size:	130,2 KB
ID:	2097984Click image for larger version

Name:	Proxi3.jpg
Views:	1
Size:	156,6 KB
ID:	2097985
                    Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                    Коментар


                      Още търся...

                      Търся колега от Бургас с кабел за диагностика + МЕС. Искам да ресетна самоадаптацията на ТПС-а, че нещо ми играят оборотите.
                      Идвам в посочен от него час и място, като е желателно да има заведение наблизо, за да пием и по бира
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        Още търся...
                        Имам ето такова https://www.olx.bg/ad/wifi-ustroystv...tml#181ad2852d с блутут и WIFI - ако ти върши работа - знаеш ми телефона....
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          Почудих се дали тук да пусна обявата, пък реших да си е в раздел Борса. Но все пак, ако някой има нужда :

                          Подарявам стар (работещ) лаптоп
                          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            The cscs card renewal online is a great way to maintain your professional standing in the construction industry. The College of Contract Management provides valuable training that can support your renewal efforts.
                            Qualify for managerial positions, application for the CSCS White and Black Card and a higher salary with the CIOB Construction Site Management course.

                            Коментар

                            Working...
                            X