Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хобита - Ендуро или мотокрос.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хобита - Ендуро или мотокрос.

    Има ли във форума колеги с такива хобита.Става дума за не тлкова професионални изпълнения с мотоциклет хард ендуро или крос?За информация аз когато имам възможност го правя и се разтоварвам психически и натоварвам физически.Серизони травми няма като изключим две по тежки падания от кито само натъртвания.С КТМ 400 EXC съм.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Re: Хобита - Ендуро или мотокрос.

    има има :D :D :D аз имам 2 кавазаки KLX 250 и ямаха 200 ЗА модела не се сещам но е 2 тактова и мн. бясна.Стават и падания но за жалост нямам мн. свободно време ,а като съм в БГ сезона не става - зима
    Прикачени файлове
    който разбира на ФИАТ се спира FIAT BRAVO 1.9 100TD

    Коментар


      #3
      Точно зимата поне за южна България визирам Казанлък е най-добре за каране.Много кал няма прах и не се хвърляш водите толкова често.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Голям мерак имам за АТВ, в неекстремен вариант, за лежерни разходки. Обаче...един ден, сега има други неща по-важни по ’важномера’.

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Точно зимата поне за южна България визирам Казанлък е най-добре за каране.Много кал няма прах и не се хвърляш водите толкова често.
          оп и тука се засичаме :D :D :D .Но при нас зимата си е доста студена и на мен ми мн кофти да карам тогава явно сам се разлигавил в топла Гърция :D но тогава мн по лесно се пада :D ,аз предпочитам да има поголеми камъни и да се катеря :D ,то скове то чудеса :D и падания разбира се , най-гадното ми беше на асфалт,бях ужулил целия, но така е РЕВОЛЮЦИЯ БЕЗ ЖЕРТВИ НЯМА!!!!! :D имаш ли снимка на КТМ пусни да го видим
          който разбира на ФИАТ се спира FIAT BRAVO 1.9 100TD

          Коментар


            #6
            ls1 написа:
            Голям мерак имам за АТВ, в неекстремен вариант, за лежерни разходки. Обаче...един ден, сега има други неща по-важни по ’важномера’.
            По-добре ще се чувстваш с лек крос, повярвай ми!Аз вече нямам ендуро, просто не ме влече колкото пистата

            Коментар


              #7
              е как да няма :D това си е голяма страст ,имам 2 мотора кава KLX 250 и 350 двутактово сузуки . един скутер за София и повече на пистови и шосейни мотори не се качвам . иначе вече скачам ,качвам Фенера всеки път като имам време и докато не падна 3 пъти не се прибирам .
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                tomazo написа:
                е как да няма :D това си е голяма страст ,имам 2 мотора кава KLX 250 и 350 двутактово сузуки . един скутер за София и повече на пистови и шосейни мотори не се качвам . иначе вече скачам ,качвам Фенера всеки път като имам време и докато не падна 3 пъти не се прибирам .
                колега случайно да знаеш как се регулират клапаните на KLX ,че като малко дрънчат моите и като позагрее мн. трудно пали или не може да се изфорсира?
                който разбира на ФИАТ се спира FIAT BRAVO 1.9 100TD

                Коментар


                  #9
                  това с дрънченето ,май си им е вроден проблем .И мен ме притесняваше в началото като го взех ,вече минах 8к км . с него в гората няма проблем .Аз да чукна на дърво още не съм го разглабял ,само като се счупи стартера ,ама така и не го направих и го паля с манивелата :D общо взето 4Т двигателите все още са ми мъгла ,иначе 2Т имам 3 основни ремонта там мога да помагам .p.s. може проблема да е дребен за паленето ,например свещкоя година е твоя мотор ,че така ,боядисан не му разбирам :D
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    tomazo написа:
                    това с дрънченето ,май си им е вроден проблем .И мен ме притесняваше в началото като го взех ,вече минах 8к км . с него в гората няма проблем .Аз да чукна на дърво още не съм го разглабял ,само като се счупи стартера ,ама така и не го направих и го паля с манивелата :D общо взето 4Т двигателите все още са ми мъгла ,иначе 2Т имам 3 основни ремонта там мога да помагам .p.s. може проблема да е дребен за паленето ,например свещкоя година е твоя мотор ,че така ,боядисан не му разбирам :D
                    98 е колега и е без стартвр моя , а тоя на снимката е ямаха другия ми карсавец,и аз съм врътнал на моя доста к с тракането и аз свикнах обаче с не паленето е мн. кофти и си мени обопотите ама и така го карам, а за клапаните бях чел в ръководството че се сменят някви пластини в зависимост износването на валовете и ми се струва че няма да мога да намеря такива пластини .Питах в сервиз ими казаха няква баснословна сума , а и просто нямам доверие като гледам майсторите квиса,който е правил нещо не излизаот там :D :D :D за се ще карам само ..........а после друг двигател......... :D :D :D
                    който разбира на ФИАТ се спира FIAT BRAVO 1.9 100TD

                    Коментар


                      #11
                      аз някъде трябваше да имам мануел ,ако го изровя ще ти пиша .Убий ме черното изобщо не ми прилича на ямаха ,само ауспуха сега като загледам подсказва ,че е 2т.
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        tomazo написа:
                        аз някъде трябваше да имам мануел ,ако го изровя ще ти пиша .Убий ме черното изобщо не ми прилича на ямаха ,само ауспуха сега като загледам подсказва ,че е 2т.
                        Аз го имам ама е на английски , а с моя английски е само за мацки :D :D :D ,а за ямахата мисля да си правя или да си купя ауспух от неръждавейка вади невероятен звук
                        който разбира на ФИАТ се спира FIAT BRAVO 1.9 100TD

                        Коментар


                          #13
                          Мислех да менкам фиата за прилична хонда
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            tomazo написа:
                            ....повече на пистови и шосейни мотори не се качвам .
                            Качи се на писта на писта

                            Коментар


                              #15
                              Kuku написа:
                              tomazo написа:
                              ....повече на пистови и шосейни мотори не се качвам .
                              Качи се на писта на писта
                              С болит от Ф1 по ми е мерак ,ама то май има сега някакъв клуб дето те учат да караш на писта да не ходиш там ?p.s.2 години пробвам да карам кайт на морето интензивно , ама само само се жуля по пясъка :D
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X