Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много съм щаслив, че отново съм в отбора на FIAT!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много съм щаслив, че отново съм в отбора на FIAT!!!

    Колеги, от вчера се радвам на страхотна кола, която ми доставя невероятно удоволствие! Колата е Fiat Coupe 2.0 16V изключително запазена и много гледана! качвам снимки, който не са мои, но по късно и такива ще има!
    Прикачени файлове
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    #2
    Ако цената беше паднала още малко, сега аз щях да и се радвам!Много безаварийни километри.

    Коментар


      #3
      честито колега със здраве да си я караш и ,много безаварийни километри и само хубави моменти с нея.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        Честито колега, много безаварийни километри

        Коментар


          #5
          kaci написа:
          Ако цената беше паднала още малко, сега аз щях да и се радвам!Много безаварийни километри.
          Ти пак й се радвай, но отстрани! Аз вече честитих и чакам банкет по този повод - с писмени покани, в някой СПА Резорт - курорт,ала-бала...
          "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
          Ванга

          Коментар


            #6
            голямо връткане туй Купе у форума жив и здрав и много да й се радваш!
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              Лошото е, че продавачът мина от към тъмната страна на немското автомобилостроене Честито Коста, безаварийно да я караш!Честито и на продавача за новата придобивка, все пак BMW e най-сериозното немско возило!

              Коментар


                #8
                Честито, сега захапах кой е продавача.Коста, ще ме возиш в Казанлък, няма оттърване Милиони безаварийни.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  честитоот към фарове проблеми няма да имашнавремето и бяха сложени чисто нови Валео + ксенон, заради който предишния собственик спеше в пощата очаквайки колета :D
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    Честитка и от мен баце Коста.Много лачена бре бате.Тъкмо кат за тебе кола.
                    FIAT FORUM BULGARIA
                    Ракията е над политиката

                    Видео от Италфест 2011

                    Коментар


                      #11
                      Капан за момичета, както беше написал един продавач на подобна

                      Коментар


                        #12
                        Честито на Коста, за пореден път!*Сев, уникално светеше в началото тоя ксенон....но след подмяната на крушките, като че ли падна малко от силата...... *Дидо, Сев може да потвърди колко време обмислях, консултирах се с него и др. хора, относно покупката на нова италианска кола.......Очаквайте ме скоро пак в клуба, нищо не се знае ....... Чакам да пуснат новото Купе П.С. Малко ме натъжава тази тема......
                        BMW E90 320D
                        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                        Коментар


                          #13
                          Честито! Да не ти се налага никога да използваш копчето на аварийните светлини.
                          Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                          Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                          -------------------------------------------------------------

                          Коментар


                            #14
                            Честито, колега
                            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              Капан за момичета, както беше написал един продавач на подобна
                              като я гледаш именно такава си е ,спор няма!Честито колега и още много време да ти прави кеф,без ядове!
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар

                              Working...
                              X