Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автофоруми изцепки :)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автофоруми изцепки :)

    Копнах го от форума на Сеат!Смях из автофорумите:K1: - Продавам гумиK2: - Гумите кви са? Каде се намират?K1: - Гумите са кръгли и се намират на джантиК1: - пичове като пусна парното на моя голф 4 мерише на лаина от кво може да е има ли нешто за смяна благодаряК2: - освен някои да ти се е изсрал във филтъра на парнотоK1: - Дали ще паснат броните от ГОЛФ 4 на ГОЛФ 3K2: - НеK1: - ЗащоK2: - защото са от голф 4.К1: - фаровете (Ауди Б4- б.р.) и на Ауди Б3 ставатК2: - стават - а в дупката между фаровете и решетката ще можеш да си държиш разни неща, вместо да си ги носиш по джобоветеK1: - 125km/h с Fiat 127 по бул. България и малко по-надолу ме спреха кукиK2: -...Да те питат как успя да ги дигнеш лиK1: -бате хората с едни цици чудеса направиха; Що не съм се родил женска, досега щях да съм събрал 6К за силикони и в момента щях да си се излежавам някъде на топло и да харча чужду пари, работейки легнал, ама пусто късмет.....в темата за Туарег :K1: - Тая хубава кола на к`ви грозни хора са я кръстили...K1: - Тръгва да тръгва и нетръгва...K1: - Продавам ударено БМВ е36 на частиK2: - А е30 имаш ли ?K1: - Ако дадеш 5000, ще ти ударя моетоK1: -Продавам Ремус: оригинален от 2000куб. кола. само малко е руждивK2: - 3aщо е толова раждясъл ? да не е от опелK1: - Продава се една работа точно за тази работа.K2: - Абе дано с тази работа за тази работа наистина да може да се свържи работа, че иначе ще окапе работатаK1: - сичко много хубаво ,ама каде се намира тоя мост?от голф коя година е?има ли някви други неща къмнего или е само моста?K2: - Моста е в Бургас; 1990 година; Свален е....със всичко.....с накладките е даже на барабанаK1: - Аз ще дойда,ама лятото да се видимK3: - еми аз се отказвам да го зимам ...той ше ръждяса докат стигна до бургасK1: - Какво мога да направа по двигатела на форд таунус 1.6GL модел 1976. Двигателя е 75 к.с. Искам да го направя около 120 к.с.K2: -Требе да ходи6 в ХОГУОРТС да учиш за магйосникK1: - Ама и аз съм ебати тъпака, да ти се хвана на НАНО-акълаK2: - А искаш ли да се хванеш за ХИПЕР-Кура ми?K1: - Вкарва ми вода в багажника. Какво да правя?K2: - Пусни рибкиK1: -

    #2
    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

    Коментар


      #3
      хахахахахахахахаххахахахаха
      Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

      Коментар


        #4
        направо се пукнах от смях
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          Виж бейби не сме глупаци,
          ние сме отбор от здравеняци.
          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

          Коментар


            #6
            Мале убих се от смях, не ми се беше случвало скоро
            Ползвайте мигачи!
            Sometimes I feel like screaming

            Коментар


              #7
              евала колега ако тука не ни кастрираха за бъзик и подигравка с тези който пускат смотани теми, щяхме да ги разбиеме форумите които си цитирал колега.
              КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

              Коментар


                #8
                Смях се от сърце със сълзи на очи на някои бисери Ма то и тука си ги имаме някои подобни

                Коментар


                  #9
                  Чак таквиз бисери май нямаме - и аз се смях със сълзи, много ме развеселиха :D
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    #10
                    :D Ох, скоро толкова не съм ревал от смях, чак сърцето ми спираше

                    Коментар


                      #11
                      Е с тези се разцепих от смях.

                      Коментар


                        #12
                        Аз днес като ги прочетох . голям смях беше/хилих се като пача/! Затова реших да ги споделя с Вас.

                        Коментар


                          #13
                          преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                          Коментар


                            #14
                            VesMil написа:
                            Аз днес като ги прочетох . голям смях беше/хилих се като пача/! Затова реших да ги споделя с Вас.
                            Може би си ги извадил от тук http://dinkov.hit.bg/Polezno.html , обявите са само такива. На който му стиска да чете
                            FIAT Punto ELX /1.6 / 90HP ГИ LOVATO EASY FAST

                            Коментар


                              #15
                              Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

                              Коментар

                              Working...
                              X