Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Стара планина" ли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Бит и е-ан няма да ди признаят никога Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 . А нов бърдак със стари к-рви не става!
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #17
      VesMil написа:
      КЕН отрича!
      Да не искаш да си признаят И аз да съм, и аз ще отричам. Пък те си знаят, че до международна лаборатория няма да се стигне.

      Коментар


        #18
        Честно да ти кажа бил съм в този бранш,има една фирма която се има за Гоподар и плащат луди пари под масата за компромати.Не се знае колко са дали на тоя Министър за да излезе и то с конкретна информация, но КЕН ще направят всичко възможно и ще си изчистят името от кашата в която го забъркаха.Този път наистина са категорични и казват ,че те от 6 месеца въобще не използват соя в собственото си производство, даже нямат такъв продукт в складовете си!Те са стигнали още по-далече искат независма европейска лаборатория да тества всички продукти "Стара планина" тяхно производство!

        Коментар


          #19
          Ще ми стане безкрайно интересно, ако резултатите от българската и чуждата експертизи се различават.Тогава наистина може и да стане скандал.
          ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

          FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

          Коментар


            #20
            По последните информации, проверка в независима лаборатория в Германия ще има.Въпреки това, аз съм ЗА отнемане на лицензите, защото:" Според представители на три от компаниите - "Кен", "Сами М" и "Лалов и Вачев" (чиято марка е "Майстор Цветко"), е възможно следите от соя да са попаднали в продуктите с подправките, които те внасяли от чужбина. Другият вариант е месото за продуктите, което също е внос от страни от ЕС, да е обработено с разтворена във вода соя, за да се увеличи теглото му. Те обаче не знаят от къде точно е дошла соята в продуктите. " (dnevnik.bg)Според мен е недопустимо да се кичиш с етикети на разни стандарти и да си продаваш колбасите двойно по-скъпо, а да не знаеш какво месо слагаш в тях.Абсолютно недопустимо е това, и според мен би трябвало да им се отнеме лиценза не само за "СП", ами изобщо. Да ги затварят и толкоз.Бах ти и печалбарите, и мощениците... Не се наядоха, не се натъпкаха...А какво ще им стане, ако имат собствени ферми, в които отглеждат животни, и използват само тяхното месо? Както правят много от западните месо-преработващи фирми?Както правеха едно време в "Родопа" ?Защо им е да купуват замразено 100-годишно ирландско конско месо?!?

            Коментар


              #21
              Immortal написа:
              А какво ще им стане, ако имат собствени ферми, в които отглеждат животни, и използват само тяхното месо? Както правят много от западните месо-преработващи фирми?Както правеха едно време в "Родопа" ?Защо им е да купуват замразено 100-годишно ирландско конско месо?!?
              защото го купуват без пари, а после продават, като че е от току-що заклано животно и гледано в домашни условия! Добре, че не ям месо!
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                #22
                VesMil написа:
                Честно да ти кажа бил съм в този бранш,има една фирма която се има за Гоподар и плащат луди пари под масата за компромати.Не се знае колко са дали на тоя Министър за да излезе и то с конкретна информация, но КЕН ще направят всичко възможно и ще си изчистят името от кашата в която го забъркаха.Този път наистина са категорични и казват ,че те от 6 месеца въобще не използват соя в собственото си производство, даже нямат такъв продукт в складовете си!Те са стигнали още по-далече искат независма европейска лаборатория да тества всички продукти "Стара планина" тяхно производство!
                Колегата сигурно е работил за "Белла България АД" така сляпо иначе да вярваш на КЕН
                Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

                Коментар


                  #23
                  взех си кренвирши Стара Планина на Кен, ами по голям боклук от това не бях ял. Корави и хрупат като краставици. тези които не са Стара Планина са по хубави.
                  Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
                  Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

                  Коментар


                    #24
                    4uk1t написа:
                    VesMil написа:
                    Честно да ти кажа бил съм в този бранш,има една фирма която се има за Гоподар и плащат луди пари под масата за компромати.Не се знае колко са дали на тоя Министър за да излезе и то с конкретна информация, но КЕН ще направят всичко възможно и ще си изчистят името от кашата в която го забъркаха.Този път наистина са категорични и казват ,че те от 6 месеца въобще не използват соя в собственото си производство, даже нямат такъв продукт в складовете си!Те са стигнали още по-далече искат независма европейска лаборатория да тества всички продукти "Стара планина" тяхно производство!
                    Колегата сигурно е работил за "Белла България АД" така сляпо иначе да вярваш на КЕН
                    Няма значение къде съм работил предпочитам да замълча! Не вярвам сляпо ,а съм пробвал всички техни продукти, едиствено Тандем са на същото високо качество!Всеки сам си решава какво да купува.

                    Коментар


                      #25
                      За къв стандарт говорим, оставете соята на страна ами всички Е-та дето са си пак вътре за тях какво? или Е 250 е много безредно , дали му е мястото в тоя стандарт ?
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                      Коментар


                        #26
                        Соя слагат само тези 3-4 фирми или само те не са си платили?
                        --Старата ръжда любов не хваща!--
                        156 sportwagon 1,9 jtd 115
                        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                        Коментар


                          #27
                          Тук ми намирисва на разчистване на сметки. Фирмите, които пречат на шуробаджанашките-шут! Интересно ми е, какво ще покажат проверките от Германия
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #28
                            Vladim написа:
                            Тук ми намирисва на разчистване на сметки. Фирмите, които пречат на шуробаджанашките-шут! Интересно ми е, какво ще покажат проверките от Германия
                            Колега, аз също като тебе очаквам чуждите проверки, без значение в коя ДРУГА държава ще бъдат направени. Както казах малко по-горе, ще ми е безкрайно интересно какво ще стане, ако българската и чуждата експертизи се различават. Май тогава ще отнемаме лицензи и на лаборатории. Дано да не съм прав.
                            ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                            FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                            Коментар


                              #29
                              Vladim написа:
                              Тук ми намирисва на разчистване на сметки. Фирмите, които пречат на шуробаджанашките-шут! Интересно ми е, какво ще покажат проверките от Германия
                              И аз така мисля. Този стандарт никой не го е мислил единствено и само с презумпцията да защити нашето здраве. Дрън-дрън. Нали на вуйчо, на бате и на тате фирмите не трябва да имат конкуренция.ПС: Дано да греша. Станал съм много мнителен, невярващ и недоверчив. Дано да е виновна кризата на средната възраст. :D :D
                              A17DTС/S
                              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                              Коментар


                                #30
                                За 200 лева си купихме "партийно" едно конче. Още не беше отбито от кобилата, ще рече сукалче.За 20 лева ни го заклаха и обезкостиха, излязоха 60 килограма месо.Купихме още толкова свинско, платихме някой лев да ни ги смелят, подправят и да ни приготвят наденица, която ще се превърне в луканка и част от нея в сурова наденица, която стои във фризера.Сметката излезе под 7.00 лева на килограм наденица от истинско месо. Без никакви добавки освен подправките.И като че ли това ще е бъдещето, без да се вълнувам от етикети и псевдостандарти.
                                .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                                www.cyxap.com

                                Коментар

                                Working...
                                X