Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за добавка на Рено Лагуна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не и на заден. Утре ако се сетя ще направя снимка как я разпорих при слизане от тротоар.

    Коментар


      #17
      Кофти колега не ми беше идвало на ум :D Все пак може да качиш някоя снимка как е изглеждала с добавката.
      Fiat Bravo 1.6 16 103hp

      Коментар


        #18
        plamenHART написа:
        Иначе са здрави и търпят натиск.Успех!
        Търпят, търпят - колко да търпят?!?На бившето служебно Рено Еспас едно куче се опита да се заколи на "ножа" на магистралата със 130 км/ч, но отнесе и "ножа", и бронята, и радиатора на климатика чак... (не карах аз). Да се чуди човек какво прави куче на магистралата, ама това е друга тема.Аз силно се съмнявам, че някой ще продава само тая "добавка", защото обикновено се чупи първо тя, че тогава останалата част от бронята.Ако наистина много искаш - вземи си цяла броня и й ползвай само добавката.П.П. На въпросния Еспас му сложиха друга броня от морга, но без тази добавка. И досега си е така.

        Коментар


          #19
          Колеги да ви кажа за тази добавка че наистина е много здрава..един приятел се блъсна със такава лагуна със 160км/ч в едно дърво(за щастие беше сложил колан и има и аербеци и нищо му нямаше),двигателя се откъсва и е на 5 метра от дървото,колата за нищо не ставаше(удара беше челен) но добавката му остана здрава и вече е на моята кола.В гаража имам снимки.Толкова пъти я закачам и какво ли не,но е здрава.Още като я слагах и преправях за да я напасна беше адски трудно да се реже от нея,много здрава гума е тва и придава наистина по-агресивен вид на бронята
          1.6 16v Abarth

          Коментар


            #20
            Пуснах тема в Рено клуб.Имам предложение за добавка от Рено Лагуна срещу 40лв.Как мислите вие много или малко е????
            Fiat Bravo 1.6 16 103hp

            Коментар


              #21
              предвид това че се намират трудно,ако наистина си се надъхал нямаш друг избор за мен лично са много (мое мнение,не бих дал повече от 20 лв.)
              1.6 16v Abarth

              Коментар


                #22
                xtry написа:
                предвид това че се намират трудно,ако наистина си се надъхал нямаш друг избор за мен лично са много (мое мнение,не бих дал повече от 20 лв.)
                И на мен ми се виждат много парите.Ще се опитам да се разберем за 30лв.Пари за глупости,но човек като си намисли нещо......
                Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                Коментар


                  #23
                  Ееее колеги,най-накрая се сдобих с въпросната добавка!!!!Днес си играх да я сложа(не беше много лесно),но стана добре.Свалих бронята за по удобно.Утре ще постна снимки.
                  Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                  Коментар


                    #24
                    Ето какво се получи. :D Колата е малко мръсна, нямах време да я измия.
                    Прикачени файлове
                    Fiat Bravo 1.6 16 103hp

                    Коментар


                      #25
                      Добавката от Рено Лагуна ли е
                      "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                      Коментар

                      Working...
                      X