Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    !

    !Колега съгласи се, че това което направи изобщо не е коректно. Що за тема остави - една "чуденка".Ако си се дезинтересирал от темата - просто я остави - няма нужда да я триеш и след това хората да се чудят какво било - що било... Пък заглавието изобщо не е в съгласие с правилата на форума.Поздрави kiro_of_the_day

    #2
    Нещо не рабирам, какво значи да се навива прекалени хлабаво?Ако има ралика в стъпката на резбата, ИЗОБЩО няма да успееш да го навиеш.Докато се навие до уплътнението, ще се върти съвсем свободно.Последната ми смяна на маслото си я правих аз и останах потресен от изрода който беше стягал филтъра - скъсах една лента и са наложи да купувам уред с верига... Сега съм го навил почти на ръка - 2000 км вече и още паднал
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      Аз си слагам филтър за Лада - заспива перфектно.Колата е - виж подписа. Но си мисля че и при теб ще пасне.

      Коментар


        #4
        Нормално е от Лада да става. Ладата си е префасониран Фиат(поне до към 2107)
        Настоящата - Ford Focus ST
        Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
        Франкенщайн - R.I.P.
        Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

        Коментар


          #5
          Е то явно се затягат сами тея филтри с времето - аз си сменях филтъра преди време (една година или 6000км) и сега като захванах да правя ремонта не искаше да се отвие (а го стягах на ръка както пише по дебелите книги).Развивам ги по друга схема - една отверка яка я набивам във филтъра с чук докато излезе от другата страна и после въртя и той се развива.Не отричам че е селско ама пък действа безотказно (научи ме един монтъор,който така развиваше горивни филтри на камион).Оригиналния трябва да става никога не съм имал случай да се окаже хлабав или неточен.Той че се навива лесно ама ако върви направо и се затегне нямаш ядове изобщо Успех!
          Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

          Коментар


            #6
            При пробиването с отверка може да стане някой фал да изкършеш филтъра с резбата. По добре би било с дрелка и бургия да го пробиеш и тагава завирай отверката в дупките и върти.
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #7
              Ладовия не е ли с 1 клапан?
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                #8
                Защо темата беше преместена тук? имаме модератор член на ГЕРБ ли?
                Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
                ----------------------------
                Ignorance is a bliss

                Коментар


                  #9
                  Няма членове на герб ,има тема която се дублира с друга ,но при преместването стана грешка.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар

                  Working...
                  X