Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мале, колеги, утре е най-важният ден !!! Изпитът пред ДАИ!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ////Punto//// написа:
    trace написа:
    Честито.Явно е кормуване, щом някакво момиче са го скъсали, защото не е паркирало както трябва.
    Ами да го скъсат. Не е случаен израза "паркирал като жена". Все пак местата за паркиране са кът. Писна ми от разни селтаци, които спират на места за 2 коли.
    На мен пък ми писна като спра като хората и разни ****** да ми подпират я предна броня, я задна, щото са некадърници и не си знаят размерите на колата.Затова спирам като "селтак" и заемам 2 места.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      emzo написа:
      ////Punto//// написа:
      trace написа:
      Честито.Явно е кормуване, щом някакво момиче са го скъсали, защото не е паркирало както трябва.
      Ами да го скъсат. Не е случаен израза "паркирал като жена". Все пак местата за паркиране са кът. Писна ми от разни селтаци, които спират на места за 2 коли.
      На мен пък ми писна като спра като хората и разни ****** да ми подпират я предна броня, я задна, щото са некадърници и не си знаят размерите на колата.Затова спирам като "селтак" и заемам 2 места.
      И като спреш няколко пъти така като "селтак" ще се намери някой по голям "селтак" който обаче ще е в комбинация с лабилни нерви и ще си запазиш бронята цяла, но ще имаш най-вероятно дерюги от ключ ...

      Коментар

      Working...
      X