Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купонът в Ловеч вече започна!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купонът в Ловеч вече започна!

    Колеги, истина е. Току-що се връщам от обиколка по рок-фест местата и бързам да споделя впечатленията си.Първо се отбих да видя прословутия палатков лагер. Имах някакви съмнения, защото вчера в официалния сайт на рок-феста пишеше, че се препоръчва носенето на собствени палатки. Но съмненията ми малко се разсеяха. Лагерът си го има и вече функционира. Разположен е на голямата поляна до завод "Балкан" /до 60-те години на миналия век там беше летище, нали заводът е бивша самолетна фабрика/. Мястото е оградено с временно ограждение, има построени 7-8 военни палатки - от тези, взводните. Имаше издигнати и няколко палатки на пристигнали рано-рано рокери. Осигурени са военни водоноски и химически тоалетни. Вече работят медицински и полицейски пункт, пак в палатки. Точно до лагера днес по обед вече действаха 3 бирарии. Изобщо заформя се невиждан купон за цяла седмица!А в центъра на града също са изникнали бирарии и капанчета специално за феста. Вече се виждат бродещи между тях рокери и хипари с раници и шалтета, навити на руло.А самите рок-концерти са както ви писах на площада пред общината. Днес по обед постоях там. Вече е готова грамадната сцена. Озвучителите си правеха проби. А около 12:30 пристигнаха и самите Opus. Веднага се качиха на подиума и си направиха първия sound check. Преди това озвучителите пробваха звука с парчето Highway To Hell на AC/DC. Озвучаването е толкова мощно за малкия по размери площад, че имам чувството че всеки концерт ще е едно локално земетресение. Не че има нещо лошо де :D Напротив!Едно нещо обаче малко ме безпокои. Говорих с човек от Общината. Той чул, че половината от площада, точно пред сцената, ще бъде отцепена за VIP-гости. Много неприятно, ако е така. Площадчето наистина е малко и не знам от къде ще се гледа.Както и да е! Важното е, че започва невиждан купон! И най-важното - за никой не е късно да се присъедини!
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

    #2
    Първите купонджии вече започнаха фестивала :D Не гледайте датата на снимката защото фотоапарата изостава с дните От ляво надясно Стефан Здравко blondy draiver Митко и Коцев
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #3
      Коцев, с какво е пълно бидончето, дето се вижда вляво? Нямаше как, днес тъста (на тъщата мъжа ) имаше имен ден и юбилей и трябваше да присъстваме. Иначе щяхме да дойдем и ние с жената.Приятно изкарване на купона. И да не изпразните бидончето до дъно, ей!

      Коментар


        #4
        Бидончето го оцуцкахме рано рано та се наложи да го пълнят отново :D :D :D
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #5
          Първата рок-фест вечер вече е в историята. Със започването на група "Сленг" полицията пропусна феновете през загражденията и първите имаха възможност да заемат място пред самия подиум. Това разсея съмненията за пазене на хубави места за отбрани зрители. Даже след като лично кметът на града Минчо Казанджиев откри официално рок-фестивала, той побърза да се омеша с редовите зрители.Аз заех място на не повече от 5 метра от сцената. Приятно ме изненада участието в "Сленг" на Иван Лечев като гостуващ китарист. След няколко песни обаче zgabrovski се обади, че е пристигнал. Отидох да го посрещна и след малко към нас се присъединиха и blondy driver, mitko и Коцев. Документирахме събирането си с фотоапарата на Коцев, пийнахме по някоя бира, хапнахме и се класирахме за изпълненията на "Opus". Концертът завърши с впечатляващи фойерверки. Сигурен съм, че градусът с всяка изминала вечер ще се повишава!
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            #6
            Извинявам се че не можах за повече от 5 минути да се видим, на следващия път ще е за повече. Концертът в Ловеч беше супер.....
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар


              #7
              Ето и от мене малко снимки на спонтанната, но пълноцена среща в Ловеч. Успях най-сетне да се запозная с Коцев, но за съжаление само за 5 минути...
              Прикачени файлове
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                Ако някой заснел концертите със камера нека ги качи на free за да си ги изтеглим и гледаме на патерица МОЛЯ
                Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                Коментар


                  #9
                  atos написа:
                  Ако някой заснел концертите със камера нека ги качи на free за да си ги изтеглим и гледаме на патерица МОЛЯ
                  Кабелната в Ловеч не може да не е снимала...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Колеги от Ловеч във Вас ни е надеждата . Или ако някой съфорумец мерне из мрежата , по Free сърварите материал за концертите , моля да уведоми във нашия форум .Предварителни благодарности
                    Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                    ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                    Коментар


                      #11
                      atos написа:
                      Колеги от Ловеч във Вас ни е надеждата . Или ако някой съфорумец мерне из мрежата , по Free сърварите материал за концертите , моля да уведоми във нашия форум .Предварителни благодарности
                      За сега единствено мога да кажа, че на всички концерти забелязвам доста хора да снимат с личните си камери.За местната кабелна не съм сигурен. Но по принцип не ги бърка, те си снимат с обикновена портативна камера.Ако разбера нещо ще пиша.
                      FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                      FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                      Коментар


                        #12
                        Малко снимки от рокфеста в Ловеч. Това е публиката в самото начало, по време на първия концерт. И мен ме има на снимката Група "Smokie" на Ловешка сцена:А това са легендарните "Slade", останали са двама ветерани от първоначалния състав...
                        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                        Коментар


                          #13
                          ...съжалявам, нещо не се виждат снимките...
                          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
                          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

                          Коментар

                          Working...
                          X