Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плащаме си глобите към КАТ и по интернет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плащаме си глобите към КАТ и по интернет

    Глобите по фишове и наказателни постановления на КАТ вече могат да се плащат с дебитна карта по интернет през системата за плащане на данъци и осигуровки на приходната администрация, съобщиха от Националната агенция за приходите.Към системата на НАП за плащане на данъци и осигуровки по интернет е разработен допълнителен модул, който дава възможност на клиентите на приходната администрация да плащат глобите на КАТ, без да е необходимо да се посещават офисите на банките.За да се възползват от новата услуга, клиентите трябва да притежават дебитна карта, за която предварително са заявили желанието си да се използва за разплащания в интернет. Това може да стане в банката-издател на картата или от банкомат на същата банка.Глобите и наказателните постановления на КАТ могат да се платят и във всеки клон или офис на банка.
    Типо 1.6

    #2
    А могат ли да не се плащат
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    Коментар


      #3
      NPD написа:
      А могат ли да не се плащат
      естественно

      Коментар


        #4
        Тези нови закони са направени така , че да пълним гушките на заптиетата без да мрънкаме .
        Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
        ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

        Коментар


          #5
          а талона по и-нет ли ще ни го върнат? :D
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            sev написа:
            а талона по и-нет ли ще ни го върнат? :D
            Така, или иначе, като ходиш да взимаш талона ти връчват наказателно постановление, а някога се плащаше в общината - т.е. като идеш да си вземеш талона не плащаш!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              sev написа:
              а талона по и-нет ли ще ни го върнат? :D
              Така, или иначе, като ходиш да взимаш талона ти връчват наказателно постановление, а някога се плащаше в общината - т.е. като идеш да си вземеш талона не плащаш!
              не са ми го взимали , затова не знам :D а нали имаше идея, докато не се плати сумата да не връщат талона и ако още се забавиш да взимат и книжката?
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                Re: Плащаме си глобите към КАТ и по интернет

                Sluncho написа:
                Към системата на НАП за плащане на данъци и осигуровки по интернет е разработен допълнителен модул, който дава възможност на клиентите на приходната администрация да плащат глобите на КАТ, без да е необходимо да се посещават офисите на банките.
                Цялата тази система на НАП за плащане е абсолютен боклук - не забелязвате ли че не е свързано с никаква база данни за задълженията?Тоест трябва да знаеш ТОЧНО колко и каво имаш да плащаш.Иначе можеш да вкараш и целия си дневен лимит на картата и съм сигурен че няма да го повърне И аз се изкефих в началото докато не я разгледах.Просто не разбирам защо не се регистрират като търговец в e-pay
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар

                Working...
                X