Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за съвет, помощ или ИДЕЯ за кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    @msotiroff: На мен ли го казваш? 17лв. - лампата на фара. 32лв. въздушен филтър, 2 броя маслени филтри на обща цена около 50лв..., къде отиваш може би?Моята лампа халогенна е 1.70 примерно. Масления ми филтър в последните записки е 7 лв.Честно казано - майка ми я е харесала на външен вид, а баща ми на височина. Щастието цялото е, че АЗ НЯМАМ НИЩО ОБЩО с избора Аз настоявах на FIAT Multipla - пак е висока, но е от нашата партия...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #92
      msotiroff написа:
      Честито, поздрави баща си... ще поддържа S-класа, а ще кара джип с работнически вид и може би - хромирана емблема.Дано няма проблеми с колата, пожелавам го от сърце, но мисля че малко е прибързал с избора...
      типично по български...нали се сещаш,че подобни небивалици се говорят и нашите фиати!!!Колата не изглежда хич зле,задоволява изискването за висока кола...а колкото до разходите...по всяка кола ги има,ако имат късмет с избора,може да се окажат безкрайно доволни!!! Човека си я е избрал,така не виждам смисъл вече да се правим на разбирачи ?...
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #93
        @paralesa: Мерси за подкрепата Колата определено изглежда добре и на живо - ще я снимам тази седмица ако пак не си забравя батериите. Прегледал съм я отдолу, прегледах и двигателя като сменяхме ремъка и маслата. Малко е мудна за моите разбирания, но все пак я сравнявам с мапнато JTD. 4х4 е, което специално за родителите и идващата зима е голямо предимство - те живеят извън Варна и проходимостта е голям плюс. Ръжда отвън няма, има забележки, но искам да видя 11 годишна кола без такива - една по една ще ги отстраняваме, но най-важната за мен е да и направим още един ключ. Утре сме на смяна на ролки на обслужващите ремъци - и там беше веселба
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар

        Working...
        X