Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за съвет, помощ или ИДЕЯ за кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Старите хора са като деца - плачат за внимание. Купувай му Мултипла и въпроса да приключва!

    Коментар


      #62
      Humppa написа:
      Старите хора са като деца - плачат за внимание. Купувай му Мултипла и въпроса да приключва!
      Както е тръгнало - ще си купува или Scenic или Шаран, мен не иска да ме слуша. Аз вдигнах ръцете...
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #63
        Мдам, и аз вдигнах ръце и затова моя баща кара Сценик Явно си е пенсионерска кола... Как ли не го мъчих и какво ли не му обяснявах - не става.Парите са си негови, сам си решава.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #64
          И аз так с моя,Сценик та Сценик.Ама сега,ела че имобилайзера отказа-търча,че амортисьора се счупил,гърнето това,клапата на въздуха онова.Не му се бута нищо,трябва да ги ръчкаш постоянно.Ще ги търпим,ко да прайм.Нали и те са ни търпели толкоз време.

          Коментар


            #65
            willow75bg написа:
            И аз так с моя,Сценик та Сценик.Ама сега,ела че имобилайзера отказа-търча,че амортисьора се счупил,гърнето това,клапата на въздуха онова.Не му се бута нищо,трябва да ги ръчкаш постоянно.Ще ги търпим,ко да прайм.Нали и те са ни търпели толкоз време.
            Ъхъ, моя ме търпя 18 години, аз него - 37... ай моля
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #66
              Вие пак имате късмет с обикновени пенсионери.Аз какво да кажа като си имам у дома пенсионер-рейсър.Купи си Алфа 166 с 205 к.с.
              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

              Коментар


                #67
                Тази е по-малка от Зафира, но на последните две снимки може да се сравни височината с Форд Фокус. 2003г. е, има газов инжекцион и е под 8000. http://www.cars.bg/u133652Дизеловата е малко по-скъпа, но с пазарене може да влезе в бюджета http://www.cars.bg/u205877

                Коментар


                  #68
                  Хубави коли... ама опели... Не знам защо, но винаги съм бил предубеден към Опел...

                  Коментар


                    #69
                    Humppa написа:
                    Хубави коли... ама опели... Не знам защо, но винаги съм бил предубеден към Опел...
                    Е затова са измислили Форд,за да има по-лоша кола от Опел!П.П Сорри за офтопика.

                    Коментар


                      #70
                      Тъпото е, че съм притежавал все най-оплюваните марки и съм доволен и от трите: Opel-Ford-Fiat. Проблема и на OPEL (дори и новите) и на FORD е, че гният - ама гният... Онзи ден гледах Зефира 2000г. с една педя язва на задната врата...Ха, верно, че за Мерива-та не се бях сетил - харесва ми повече от "масовото" недоразумение Зефира...
                      Steliyan's Life!
                      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                      Коментар


                        #71
                        Като стана въпрос за мерива се сетих за тези....http://www.cars.bg/u112982http://www...83867015113202
                        Marea Weekend HLX Jtd 110

                        oO(_)____////____(_)Oo

                        Коментар


                          #72
                          jenshen73 написа:
                          Тъпото е, че съм притежавал все най-оплюваните марки и съм доволен и от трите: Opel-Ford-Fiat.
                          Нищо няма да купуваш... Я какъв кеф е да се чудиш какво да вземеш С тия пари не купиш ли някоя ферари Тетаросса, ше ти отнемем документите за правоуправление начи! Ама тва сценика... Не бих карал такова нещо. Не казвам никога, само защото "Никога не казвай никога". Иначе веднъж видях ван на ланча и помня, че ми беше харесал.
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                          Коментар


                            #73
                            Ланча Зета въпреки годинките си никак не е зле като машина. Дори на външен и вътрешен вид. Ферари..., не мерси, в някой друг живот и надявам се в друга държава - тук няма къде да се кара. Чуденката ме убива, защото баща ми подскача от марка/модел на марка/модел и ... ако трябва да съм му от помощ трябва да чета за всички, а... нито имам времето, нито ресурса нито очите ...Аз за това и искам да го убедя да купи нещо познато, защото познатото зло е половин зло, а непознатото зло е еженощен кошмар.Проблема е, че той не умее/желае да си поддържа колите както харесвам аз, а една нова електронна кола ще му разкаже играта... щото спирането на равно всеки ден за проверка на масло преди палене е... далече от представата ми за поддръжка (техническа)....
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #74
                              jenshen73 написа:
                              Аз за това и искам да го убедя да купи нещо познато, защото познатото зло е половин зло, а непознатото зло е еженощен кошмар.Проблема е, че той не умее/желае да си поддържа колите както харесвам аз, а една нова електронна кола ще му разкаже играта... щото спирането на равно всеки ден за проверка на масло преди палене е... далече от представата ми за поддръжка (техническа)....
                              Точно и аз това бих ти препоръчал . Да му вземеш нещо изпитано с кораво окачване (както споменаха колегите - надали ще заобикаля дупките) . Няма смисъл от скъпа кола според мен . С половината от бюджета може да се вземе приличен Еврован , обслужи му го и другите пари да ги задели за фонд "Евентуални бъдещи ремонти" . Иначе с някоя скъпа кола ще сте на тръни ако се счупи нещо скъпо... А Зетата дори на тези години си има някакъв чар .А за Сценика не знам , но е доста популярна кола напоследък
                              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                              Коментар


                                #75
                                Егати дилемата... Вземи му една А класа Мерцедес от първите, висока позиция на седене, вече са евтини, типична пенсионерска марка. Не знам как стои въпроса с окачването, че във Варна сте като на Луната, ама уж били "най-здравите" коли.
                                Alfa 156 SW 1,9 JTD'03
                                Fiat Punto 1,2'98

                                Коментар

                                Working...
                                X