Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за съвет, помощ или ИДЕЯ за кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Утре планирам да го кача на НЯКАКЪВ Юлиз и Еспас, че да придобия представа какво иска. Върти се една мултипла от грозните като такси във Варна - ще взема да я намеря и да изкрънкам шофера да го кача и на нея... Пари за Офроудъри и поддръжката им НЯМАМЕ.
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #32
      Бус? Товаропътнически - хем за превоз на хора, хем за вършене на работа... Евентуален вариант, знам, че не влиза в изискваията, просто го споменавам като вариант. Вагените имахя даже и някакви модели бусчета 4х4...Иначе Мултипла, Добло, Скудо са варианти Успех!

      Коментар


        #33
        Не забравяйте,че колата трябва да е регистрирана на инвалид-т.е. не трябва да надвишава 100 к.с по спомени/можеш да го провериш-не съм сигурен/.Това веднага изключва Мултиплата и Зетата защото дизеловите им версии са отгоре,а пък според бензинов двигател на такъв тип автомобил не му подхожда.Сцениците наистина имат проблеми със скоростните кутии.В голям филм са те вкарали.

        Коментар


          #34
          Аз продължавам да досаждам със това:http://www.cars.bg/u85534Автомобила е висок,конете са достатъчно(в диапазона 80 ... 100),дизел и освен всичко е 4х4.Не е комън рейл,но нали знаеш,че не може х.. докрая и душата в рая.Обявата от линка е чисто илюстративна.
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #35
            willow75bg написа:
            Не забравяйте,че колата трябва да е регистрирана на инвалид-т.е. не трябва да надвишава 100 к.с по спомени/можеш да го провериш-не съм сигурен/.Това веднага изключва Мултиплата и Зетата защото дизеловите им версии са отгоре,а пък според бензинов двигател на такъв тип автомобил не му подхожда.Сцениците наистина имат проблеми със скоростните кутии.В голям филм са те вкарали.
            Изискването за регистрация на автомобил на инвалид е: с обем на двигателя до 2000 куб. см и с мощност до 117,64 kW.Това ме прави относително гъвкав с намирането на автомобил, но по-горе писах - поддръжката на един SUV (викаме им джипове, но всъщност Джип (Jeep) е марка) не е по силите на баща ми финансово. Всички знаем, че закупуването на автомобил е последвано с обслужване, а почти винаги на по-новите машини обслужването е минимум 400лв.Ще видим Multipla 2000 година, 1.9JTD.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #36
              Тогава вдигам с две ръце за Мултиплата.На второ място е Зета със 2,0 ХДИ/задължително/мотор.Зета съм имал и е много удобна и практична,висока е,но моята беше с 2,1 ТД мотор и разхода не ме кефеше особенно.Не скъпа за потдръжка както някои се опитват да я изкарат.А за Фиатовия ЖТД 105 коня двигател поне има достатъчно информация,специалисти/особенно във форума/и резервни части.

              Коментар


                #37
                не слушаш ,къде си видял гюзела с мултипла :D p.s. Ако колата ще е за баща ти ,по се предполага ,човека вече да не вижда като ястреб ,да не толкова добре с кондицията , да не заобикаля дупките и да минава с 5 км .през тях и т.н. А и ако като счупи колата ,ти ще я караш на майстори още повече се замисли
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #38
                  Тия HDI мАтори, за всяка лампа светната в сервиз ще те пращат.Взимай или ВАГен или Жетеде, че може ли за всяка грешка да цакаш по 20-30лв....
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #39
                    А един Fiat Idea (http://www.cars.bg/u199125) няма ли да му се хареса? На ръба на бюджета обаче...Или може би Suzuki Ignis (http://www.cars.bg/u157221, http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...205&f1=details)?Посочените Suzuki Vitara също са отлични коли, пък и не особено претенциозни.

                    Коментар


                      #40
                      Бих ти препоръчаш шкода roomster...малко по скъпа е, но е нова и е доста здрава (като изключим пласмасите по броните)
                      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                      Коментар


                        #41
                        rebel написа:
                        Бих ти препоръчаш шкода roomster...малко по скъпа е, но е нова и е доста здрава (като изключим пласмасите по броните)
                        Това е голямо и високо колкото Ситроен Берлинго, а него вчера го тества баща ми и каза "ниско е"...Пфуу, мразя като съм пред такива дилеми - когато аз купувах Мареата тръгнах по автокъщите и търсех: Fiat Marea Weekend 1.9jtd (в краен случай td) ELX, намерих по случайност на втория ден търсене моята...
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #42
                          jenshen73 написа:
                          Това е голямо и високо колкото Ситроен Берлинго, а него вчера го тества баща ми и каза "ниско е"...
                          Не ти е лесно, определено. Берлингото ако е ниско, не знам. Към джиБ отива работата.
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар


                            #43
                            извинявам се че не е по темата ноКиа Спортанж не е ли на базата на Гранд Витара, от първите генерацийа сега и по темата Мицубиши спейс стар и семейство?като от спейсовете звездата е единственият без 4х4, иначе високо и удобмо комби от рода на зафирата,
                            ...хладилник, карам хладилник...

                            Коментар


                              #44
                              Аз не знам кво не и харесвате на Мултиплата.Верно старата е малко грозничка (както казва един колега дизайнера е бил и пиян и дрогиран) :D ,но колата си е супер .Моята ,ако беше казал в Китен можеше да я покараш и да видиш за какво идва реч.Новият модел се различава от стария във фейс лифта основно ,вътре има много малки промени.Много е удобен и за каране и за возене.Държи първи места по много показатели при минивановете.Имаше няколко преди в мобилето,можеш да погледнеш.Ако не си спомняш моята ето я
                              Прикачени файлове
                              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                              Коментар


                                #45
                                Зафирата също е много хубав и здрав автомобил,но внимавай какъв мотор взимаш.Има дизели с една лимитирана серия на Бош помпа,кочто замине ли по-добре си купи нова кола.А и незнам бащати защо държи да е над насрещните фарове,той само нощно рвеме ли кормува ?
                                MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                                "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                                R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                                Коментар

                                Working...
                                X