Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, и аз изневерих на голямото италианско семейство.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Това вече е кола Честито и само безаварийни.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #17
      Ууууууууууу, издънка! Само като знам, че шефа на екипа за проектиране на двигателите на беемве е жена... мани, мани, беги, беги! Yellow_Flash_Colorz_PDT_31 Ако бях на тебе, щях да си мълча и да се засрамя.

      Коментар


        #18
        Е, ако беше 330 xD би било малко по-злобно.Ама и това е хубаво.Най-вече безаварийно да си го ползваш.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #19
          Благодаря на всички, ето още малко снимки
          Прикачени файлове
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #20
            Красавица! Да те вози дълго и без проблеми. Само консумативи да сменяш
            Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
            Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
            FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
            Powered by Total & Fobos LPG

            Коментар


              #21
              M Ми то много грозно бе! Майтап! Като се сменя италианката, с нещо такова да е! И аз ги заглеждам тези, ама гроздето ми е малко високо Честито и безаварийно!

              Коментар


                #22
                Браво, браво. Екстра е колицата. Честито и да те радва много.
                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                Коментар


                  #23
                  Ама и грам не трябва да съжаляваш че не си взел италианка. Тя тази кола е убиец. Само не ми харесва че е автоматик , ама карай.

                  Коментар


                    #24
                    Честито колега :D Който се качи веднъж на автоматик повече за ръчка не иска да чуе. Много безаварийни километри.
                    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                    Коментар


                      #25
                      От бензинова ръчна на дизелова автоматична - какво му трябва на човек... Честито, жалко, че не дочакахме да я видим, някои от нас, други може да са я видели днес.

                      Коментар


                        #26
                        ogi28b написа:
                        От бензинова ръчна на дизелова автоматична - какво му трябва на човек... Честито, жалко, че не дочакахме да я видим, някои от нас, други може да са я видели днес.
                        Аз се спуках да звъня, ама цяла сутрин ти беше изключен телефона
                        BMW E90 320D
                        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                        Коментар


                          #27
                          blagun написа:
                          ogi28b написа:
                          От бензинова ръчна на дизелова автоматична - какво му трябва на човек... Честито, жалко, че не дочакахме да я видим, някои от нас, други може да са я видели днес.
                          Аз се спуках да звъня, ама цяла сутрин ти беше изключен телефона
                          включи си скаипа ще видиш ти
                          "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                          не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                          Коментар


                            #28
                            Immortal написа:
                            M Ми то много грозно бе! Майтап! Като се сменя италианката, с нещо такова да е! И аз ги заглеждам тези, ама гроздето ми е малко високо Честито и безаварийно!
                            Високото грозде е брера. , а не там... ъъъъ... какво бяха? Беемвета ли, че не съм ги и чувал. Тия коли ли правят? Добре, че има снимки, че да видя за какво става въпрос.

                            Коментар


                              #29
                              И Брера съм гледал, даже по-евтино ми излизаше, ама интериора не ми допада
                              BMW E90 320D
                              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                              Коментар


                                #30
                                Благуне, мож да я разходиш таз каруца до Варна... ама да е Ф комплект с Ралка, шот инак не мой да ѝ оценя качествата! :P
                                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                                Коментар

                                Working...
                                X